Úvod
Doplňky stravy
Probiotika
Walmark Biopron Baby+ s vit.D 10ml

Walmark Biopron Baby+ s vit.D 10ml

Walmark Biopron Baby+ s vit.D 10ml

Probiotika

Probiotické kapky s originálním probiotickým kmenem LGG a vitaminem D pro děti od narození. Pro podporu správného vývoje střevní mikrobioty a imunitního systému díky obsahu vitaminu D. Celý popis

Dostupný
Lékarny

361 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Doplněk stravy

Biopron Baby+  je probiotický komplex s vitaminem D ve formě kapek pro děti od narození.

Doplňuje probiotika pro podporu správného vývoje střevní mikrobioty a vitamin D pro podporu správné funkce imunitního systému.
Biopron Baby je unikátní kombinací dvou probiotických kmenů Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 v denní dávce 2,5 miliard CFU* a vitaminu D3.

- S vitaminem D, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.
- Vhodný při a po užívání antibiotik.
- Vhodný pro děti narozené předčasně či po císařském řezu.
- Při narušené střevní mikrobiotě pro podporu obnovy její rovnováhy.
- Pro děti již od narození.

Biopron, pro každý den.

Prvních 1000 dní života,  doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte, představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikrobioty jako základu pro optimální zdraví na celý život.


Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech. Suplementace probiotiky je doporučována pro podporu obnovy rovnováhy střevní mikrobioty. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí.
*CFU = počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)  

Složení:
Triglyceridový olej, Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. lactis, cholekalciferol.

Denní dávka obsahuje (množství / 0,25 ml):
Probiotický komplex (2 kmeny živých mikroorganismů: Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animals subsp. Lactis BS01) 2,5 miliardy CFU*
Vitamin D3 1,5 μg (30 % DRHP**)

*CFU = počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)
** DRHP = denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: 1x denně 0,25 ml roztoku (úplné stlačení kapátka / 7-8 kapek) během jídla. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte, dokud není směs rovnoměrně rozptýlená! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40 °C!

Je určeno dětem od narození. U novorozenců a kojenců do 6 týdnů života je vhodné konzultovat užívání s dětským lékařem. Při dávkování 0,25 ml denně není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

Parametry

SUKL název

Biopron Baby+ s vitaminem D 0+ 10ml

EAN

8596024015516

PDK

3770725

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]