Úvod
Doplňky stravy
Vlasy, kůže, nehty
Vlasové hnojivo 150 tablet

Vlasové hnojivo 150 tablet

Vlasové hnojivo 150 tablet

Vlasy, kůže, nehty

Unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem pro omezení nadměrného vypadávání a ztráty vlasů, podporu jejich růstu a kvality. Celý popis

Dostupný
Lékarny

609 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Vlasové hnojivo je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou.
Vlasové hnojivo obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem na stav vlasů. Přípravek obsahuje aminokyseliny, zdroje keratinu představujícího základní stavební prvek vlasových buněk. Nejdůležitější jsou pro vlasy aminokyseliny jako je metionin a cystein, které jsou obsaženy ve Vlasovém hnojivu. Klíčový je také obsah methylsulfonylmethanu, zdroje síry, která je již tradičně označována za „minerál krásy“. Přípravek obsahuje rovněž vitaminy skupiny B, jako je kyselina pantothenová a biotin, důležitý pro růst a kvalitu vlasových buněk a jejich návrat k přirozenému stavu. Ve Vlasovém hnojivu jsou obsaženy zvýšené dávky minerálu křemíku a zinek pro přirozenou kvalitu vlasů a vlasové pokožky zodpovědné za pevné uchycení vlasových cibulek. Mimořádně vysoká dávka biotinu v tabletách říká:

• STOP nadměrnému vypadávání vlasů
• STOP pomalému růstu vlasů
• STOP lámavým a třepivým vlasům

Dávkování: Užívejte 1 tabletu 2x denně, ráno a večer. Doporučujeme zapít velkým množstvím tekutiny. Pro optimální účinek doporučujeme užívat po dobu minimálně 3 měsíců.

Doporučení: Pro ještě výraznější a rychlejší účinek doporučujeme při intenzivním vypadáváním vlasů kombinovat užívání tablet, šamponu a séra Vlasové hnojivo.

Upozornění: Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Užívání v těhotenství a během kojení doporučujeme zkonzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Složení: Složení: Zpevňující látka, potah: mikrokrystalická celulóza; L-methionin, plnidlo: cystein; MSM (methylsulfonylmetan), křemík (oxid křemičitý), potah: hydroxypropylmethylcelulóza; zinek (oxid zinečnatý), protispékavá látka: stearan hořečnatý; kyselina pantothenová (vitamin B5, D-pantothenan vápenatý), látka zvýrazňující chuť a vůni: vanilkové aroma; biotin.

Parametry

SUKL název

Vlasové hnojivo 150 tablet

EAN

8594059737076

PDK

3488849

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]