Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Vitar Zinek 15mg tbl.90

Vitar Zinek 15mg tbl.90

Vitar Zinek 15mg tbl.90

Imunita

Posilujte nejen imunitu příjmem zinku v polykacích tabletách. Zinek je pro náš organizmus nepostradatelný. Tělo si jej však nedokáže samo vyrobit, proto je třeba mu ho neustále dodávat. Celý popis

Dostupný
Lékarny

59 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Vitar Zinek 15 mg obsahuje organicky vázaný zinek, který je pro lidský organizmus lépe vstřebatelný Je důležitý pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organismu.

Zinek se významně podílí na funkci imunitního systému, příznivě působí na kvalitu pokožky, vlasů, nehtů a kostí. Přispívá k normálnímu zraku a normálním rozpoznávacím funkcím. Podporuje normální metabolismus kyselin a zásad, udržuje správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Má příznivý vliv na normální plodnost a reprodukci.

Zinek přispívá k:

správné funkci imunitního systému
normálnímu metabolizmu kyselin a zásad
normálnímu stavu kostí
normálnímu stavu vlasů, nehtů a pokožky
udržení zdravých očí
udržení správní hladiny testosteronu v krvi mužů

Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr

Složení: plnidlo – sorbitol, citrát zinečnatý, protispékavé látky – polyethylenglykol (PEG 6000), talek, stearan hořečnatý.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Parametry

SUKL název

Vitar Zinek 15mg tbl.90

Značka

Výrobce

EAN

8595011141818

PDK

4570637

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]