Úvod
Doplňky stravy
Imunita
ViroStop ústní sprej 30ml

ViroStop ústní sprej 30ml

ViroStop ústní sprej 30ml

Imunita

Nová generace ústních sprejů VIROSTOP poskytuje ochranu proti COVID-19 včetně nových mutací. Vytváří ochranný štít, který zabraňuje zachycení a množení viru na sliznici horních cest dýchacích.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

218 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Patentovaná kombinace účinných přírodních složek vytváří v ústní dutině a v krku ochrannou bariéru, která brání průniku virů a bakterií do organismu i jejich rozmnožování.

Zabraňuje rozvoji a zmírňuje příznaky akutní infekce horních cest dýchacích, zejména chřipky, nachlazení a bolesti v krku.

•Sprej aplikuje roztok jednoduše a rovnoměrně po celé sliznici.

•Má příjemnou mátově - bylinkovou chuť.

•Registrováno jako zdravotnický prostředek

 

Použití:

S aplikací začněte, jakmile pocítíte škrábání v krku, kýchání nebo jiné počáteční příznaky chřipky nebo nachlazení.

•Sprej je vhodný i v každé situaci se zvýšeným rizikem nákazy.

Můžete jej používat dlouhodobě.

ustny 04 davkovani

 

Upozornění:

•Pro dosažení lepšího efektu užívejte ještě minimálně 3 dny po odeznění příznaků.

•Není vhodný pro děti mladší 3 let.

•Těhotné a kojící ženy jej mohou používat až po konzultaci s lékařem.

•Děti starší 3 let mohou přípravek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

•Vhodné i pro diabetiky.

•Přípravek by měla používat pouze jedna osoba, aby se zabránilo přenosu infekce.

 

04 byliny

 

Jak VIROSTOP ústní sprej účinkuje?

 

Roztok VIROSTOP je patentovanou kombinací výtažků z pěti rostlin, jejichž obsažené látky si své účinky vzájemně doplňují a podporují. Část z nich patří do skupiny polyfenolů a bioflavonoidů. Tyto látky dokáží mechanicky blokovat vazebná místa virů, čímž jim znemožňují vyvolat infekci horních cest dýchacích.

Antioxidačně působící látky lokálně zmírňují probíhající zánětlivou reakci akutní infekce. Díky tomu přispívají ke zmírnění příznaků. Vytvořený ochranný film působí příznivě na obnovu přirozených funkcí sliznic.

 

05 ako ucinkuje

 

Jak funguje?

Sliznice dýchacích cest funguje jako přirozená bariéra před vstupem virů a bakterií do buněk našeho těla. Její buňky si na svém povrchu sami vytvářejí tenkou vrstvu z mukopolysacharidů , ve které se nacházejí i mnohé obranné látky a imunitní buňky. Pokud je však útočících virů a bakterií najednou mnoho, své možnosti vyčerpá a patogenům se může podařit způsobit infekci.

Roztok produktů VIROSTOP přispívá k naší přirozené obranyschopnosti tak, že na povrch sliznic horních cest dýchacích dodává směs účinných látek z rostlin. Ty napomáhají neutralizovat viry, blokovat jejich vazebná místa a zabránit jim tak proniknout k buňkám, které by mohly jinak infikovat

Při již probíhající infekci dokážou tyto látky znemožnit namnoženým virům napadnout další okolní buňky. Přispívají ke zpomalení šíření infekce a pomáhají tak obnovit funkci sliznice dýchacích cest.

Právě z tohoto důvodu začněte s užíváním VIROSTOP jak při prvních příznacích onemocnění, tak preventivně, pokud se pohybujete v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy.

 

09 ako funguje

06 maximalny efekt

 

Kdy je účinné sáhnout po VIROSTOPU?

Viry a bakterie na nás číhají všude. Pokud jsme v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy, onemocněl někdo z naší domácnosti, školního nebo pracovního kolektivu, nebo už sami začínáme bojovat s virózou, můžeme pomoci naší slizniční imunitě pomocí roztoku VIROSTOP.

 

Díky jeho ochrannému filmu na sliznicích horních cest dýchacích přispějeme k prevenci, ochraně a zmírnění příznaků chřipky a nachlazení.

 

07 kdy

 

Jak užívat VIROSTOP během nachlazení?

Viry jsou specifické infekční jednotky, které nedokážou existovat a množit se bez napadení buněk hostitele. Když virus vnikne dovnitř naší buňky, přeprogramuje ji a donutí ji vytvářet své kopie. Po krátké době taková buňka zanikne a nově vzniklé viry se opět dostanou ven mezi další, zatím zdravé buňky.

Pokud těmto nově vzniklým virům nezabráníme proniknout do další buňky, koloběh se opakuje, dokud náš imunitní systém nad nimi nevyhraje.

 

S aplikací VIROSTOP proto začněte hned, jakmile máte podezření, že na vás něco leze. Pokračujte s aplikací po celou dobu léčby a ještě jistou dobu po odeznění příznaků. Poskytnete vašim sliznicím čas úplně se zregenerovat a obnovit své obranné funkce.

 

08 pocas prechladnutia

 

Parametry

SUKL název

Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml

Značka

EAN

5999886813017

PDK

2624709

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]