Úvod
Zdravotnické prostředky
Nosní přípravky
ViroStop nosní sprej 20ml

ViroStop nosní sprej 20ml

ViroStop nosní sprej 20ml

Nosní přípravky

Obsahuje jedinečný výtažek z rosliny Cistus creticus, který pokrývá sliznice dutiny nosní ochranným filmem a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

200 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

00 hero banner

 

VIROSTOP obsahuje patentovanou směs extraktů, které získáváme až z pěti pečlivě vybraných rostlin. Náš vědecký tým ze Švýcarska je po dlouhém výzkumu spojil tak, aby se jejich účinky vzájemně podporovaly a vytvořily odolný souvislý film na ochranu sliznice horních cest dýchacích.

Přírodní roztok VIROSTOP podpoří vaši přirozenou odolnost vůči chřipce, nachlazení, bolesti v krku a alergické rýmě. Extrakt s vysokým zastoupením rostlinných polyfenolů brání virům a bakteriím proniknout do organismu a způsobit infekci. Výhodou je, že působí pouze lokálně. Při jeho užívání nebyly dosud zaznamenány nežádoucí účinky. 

Sáhněte po něm při prvních příznacích onemocnění, i při zvýšeném riziku nákazy.

 

02 nasal spray

 

-Vytváří ochranný film v dutině ústní a v krku.

-Zabraňuje rozvoji a zmírňuje příznaky akutní infekce horních cest dýchacích, zejména chřipky, nachlazení a bolesti v krku.

-Sprej aplikuje roztok jednoduše a rovnoměrně po celé sliznici.

-Má příjemnou mátově - bylinkovou chuť.

-Registrováno jako zdravotnický prostředek.

 

04 byliny

 

Jak VIROSTOP účinkuje? 

Roztok VIROSTOP je patentovanou kombinací výtažků z pěti rostlin, jejichž obsažené látky si své účinky vzájemně doplňují a podporují. Část z nich patří do skupiny polyfenolů a bioflavonoidů. Tyto látky dokáží mechanicky blokovat vazebná místa virů, čímž jim znemožňují vyvolat infekci horních cest dýchacích.

Antioxidačně působící látky lokálně zmírňují probíhající zánětlivou reakci akutní infekce. Díky tomu přispívají ke zmírnění příznaků. Vytvořený ochranný film působí příznivě na obnovu přirozených funkcí sliznic.

 

05 ako ucinkuje

 

Jak funguje?

Sliznice dýchacích cest funguje jako přirozená bariéra před vstupem virů a bakterií do buněk našeho těla. Její buňky si na svém povrchu sami vytvářejí tenkou vrstvu z mukopolysacharidů , ve které se nacházejí i mnohé obranné látky a imunitní buňky. Pokud je však útočících virů a bakterií najednou mnoho, své možnosti vyčerpá a patogenům se může podařit způsobit infekci.

Roztok produktů VIROSTOP přispívá k naší přirozené obranyschopnosti tak, že na povrch sliznic horních cest dýchacích dodává směs účinných látek z rostlin. Ty napomáhají neutralizovat viry, blokovat jejich vazebná místa a zabránit jim tak proniknout k buňkám, které by mohly jinak infikovat

Při již probíhající infekci dokážou tyto látky znemožnit namnoženým virům napadnout další okolní buňky. Přispívají ke zpomalení šíření infekce a pomáhají tak obnovit funkci sliznice dýchacích cest.

Právě z tohoto důvodu začněte s užíváním VIROSTOP jak při prvních příznacích onemocnění, tak preventivně, pokud se pohybujete v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy.

 

09 ako funguje

06 maximalny efekt

 

Kdy je účinné sáhnout po VIROSTOPU?

Viry a bakterie na nás číhají všude. Pokud jsme v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy, onemocněl někdo z naší domácnosti, školního nebo pracovního kolektivu, nebo už sami začínáme bojovat s virózou, můžeme pomoci naší slizniční imunitě pomocí roztoku VIROSTOP.

 

Díky jeho ochrannému filmu na sliznicích horních cest dýchacích přispějeme k prevenci, ochraně a zmírnění příznaků chřipky a nachlazení.

 

07 kdy

 

Jak užívat VIROSTOP během nachlazení?

Viry jsou specifické infekční jednotky, které nedokážou existovat a množit se bez napadení buněk hostitele. Když virus vnikne dovnitř naší buňky, přeprogramuje ji a donutí ji vytvářet své kopie. Po krátké době taková buňka zanikne a nově vzniklé viry se opět dostanou ven mezi další, zatím zdravé buňky.

Pokud těmto nově vzniklým virům nezabráníme proniknout do další buňky, koloběh se opakuje, dokud náš imunitní systém nad nimi nevyhraje.

 

S aplikací VIROSTOP proto začněte hned, jakmile máte podezření, že na vás něco leze. Pokračujte s aplikací po celou dobu léčby a ještě jistou dobu po odeznění příznaků. Poskytnete vašim sliznicím čas úplně se zregenerovat a obnovit své obranné funkce.

 

08 pocas prechladnutia

 

Parametry

SUKL název

Fytofontána ViroStop nosní sprej 20ml

Značka

EAN

8588003944726

PDK

4793783

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]