Úvod
Zdravotnické prostředky
Nosní přípravky
ViroStop nosní sprej 20ml

ViroStop nosní sprej 20ml

ViroStop nosní sprej 20ml

Nosní přípravky

Obsahuje jedinečný výtažek z rosliny Cistus creticus, který pokrývá sliznice dutiny nosní ochranným filmem a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

200 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Virostop_1440x330_CZ_8

Patentovaná kombinace účinných přírodních složek vytváří na sliznici nosní dutiny ochrannou bariéru, která brání průniku virů a bakterií do organismu i jejich rozmnožování.

Zabraňuje rozvoji infekce, zejména chřipky, nachlazení a alergické rýmy.

Zmírňuje příznaky akutní infekce horních cest dýchacích, zejména kýchání, výtok z nosu a ucpaný nos.

Zlepšuje dýchání nosem, aktivně čistí nosní dutiny, zvlhčuje nosní sliznici a tím brání jejímu vysušování.

•Registrováno jako zdravotnický prostředek.

Použití:

S aplikací začněte, jakmile pocítíte suchost nosní sliznice, kýchání nebo jiné počáteční příznaky chřipky nebo nachlazení.

•Sprej je vhodný i v každé situaci se zvýšeným rizikem nákazy.

•Můžete jej používat dlouhodobě.

Virostop_360x330_CZ_15

Upozornění:

•Pro dosažení lepšího efektu užívejte ještě minimálně 3 dny po odeznění příznaků.

•Není vhodný pro děti mladší 3 let.

•Těhotné a kojící ženy jej mohou používat až po konzultaci s lékařem.

•Děti starší 3 let mohou přípravek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

•Přípravek by měla používat pouze jedna osoba, aby se zabránilo přenosu infekce.

Virostop_1440x330_CZ_

Jak VIROSTOP nosní sprej účinkuje?

 

Roztok VIROSTOP je patentovanou kombinací výtažků z pěti rostlin, jejichž obsažené látky si své účinky vzájemně doplňují a podporují. Část z nich patří do skupiny polyfenolů a bioflavonoidů. Tyto látky dokáží mechanicky blokovat vazebná místa virů, čímž jim znemožňují vyvolat infekci horních cest dýchacích.

 

Antioxidačně působící látky lokálně zmírňují probíhající zánětlivou reakci akutní infekce. Díky tomu přispívají ke zmírnění příznaků. Vytvořený ochranný film působí příznivě na obnovu přirozených funkcí sliznic.

 

10-2023_Virostop_680x400_CZ__08

Jak funguje

 

Sliznice dýchacích cest funguje jako přirozená bariéra před vstupem virů a bakterií do buněk našeho těla. Její buňky si na svém povrchu sami vytvářejí tenkou vrstvu z mukopolysacharidů , ve které se nacházejí i mnohé obranné látky a imunitní buňky. Pokud je však útočících virů a bakterií najednou mnoho, své možnosti vyčerpá a patogenům se může podařit způsobit infekci.

 

Roztok produktů VIROSTOP přispívá k naší přirozené obranyschopnosti tak, že na povrch sliznic horních cest dýchacích dodává směs účinných látek z rostlin. Ty napomáhají neutralizovat viry, blokovat jejich vazebná místa a zabránit jim tak proniknout k buňkám, které by mohly jinak infikovat.

 

Při již probíhající infekci dokážou tyto látky znemožnit namnoženým virům napadnout další okolní buňky. Přispívají ke zpomalení šíření infekce a pomáhají tak obnovit funkci sliznice dýchacích cest.

 

Právě z tohoto důvodu začněte s užíváním VIROSTOP jak při prvních příznacích onemocnění, tak preventivně, pokud se pohybujete v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy.

 

 

Virostop_360x330_CZ_7
Virostop_680x400_CZ_11

Kdy je účinné sáhnout po VIROSTOPU?

 

Viry a bakterie na nás číhají všude. Pokud jsme v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy, onemocněl někdo z naší domácnosti, školního nebo pracovního kolektivu, nebo už sami začínáme bojovat s virózou, můžeme pomoci naší slizniční imunitě pomocí roztoku VIROSTOP.

 

Díky jeho ochrannému filmu na sliznicích horních cest dýchacích přispějeme k prevenci, ochraně a zmírnění příznaků chřipky a nachlazení.

 

Virostop_360x330_CZ_9

Jak užívat VIROSTOP během nachlazení?

 

Viry jsou specifické infekční jednotky, které nedokážou existovat a množit se bez napadení buněk hostitele. Když virus vnikne dovnitř naší buňky, přeprogramuje ji a donutí ji vytvářet své kopie. Po krátké době taková buňka zanikne a nově vzniklé viry se opět dostanou ven mezi další, zatím zdravé buňky.

Pokud těmto nově vzniklým virům nezabráníme proniknout do další buňky, koloběh se opakuje, dokud náš imunitní systém nad nimi nevyhraje.

 

S aplikací VIROSTOP proto začněte hned, jakmile máte podezření, že na vás něco leze. Pokračujte s aplikací po celou dobu léčby a ještě jistou dobu po odeznění příznaků. Poskytnete vašim sliznicím čas úplně se zregenerovat a obnovit své obranné funkce.

 

Virostop_1440x330_CZ_6

Parametry

SUKL název

Fytofontana ViroStop nosní sprej 20ml

Značka

EAN

8588003944726

PDK

4793783

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]