Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Tělová dermokosmetika
Antiperspiranty a deodoranty
VICHY DEO Roll-on soothing 50ml

VICHY DEO Roll-on soothing 50ml

Sleva
Sleva

VICHY DEO Roll-on soothing 50ml

Antiperspiranty a deodoranty

Antiperspirant eliminuje známky nadměrného pocení. Univerzální, vhodný pro muže i ženy. Snadná a rychlá aplikace. Vhodný pro citlivou pokožku. Celý popis

Dostupný
Lékarny
344 Kč

275 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Antiperspirant od Vichy je určen pro redukci příznaků nadměrného pocení. Zanechává pokožku svěží a suchou s jemnou příjemnou vůní. Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky. Lze jej použít také na kůži citlivou po depilaci. Neobsahuje alkohol ani parabeny, má hypoalergenní složení.

Výsledek:
redukce známek nadměrného pocení
vhodný pro citlivou pokožku nebo kůži po depilaci
účinky až 48 hodin
bez alkoholu, bez parabenů, hypoalergenní

Složení:
Šetrné složení přípravku neobsahuje alkohol a parabeny a je hypoalergenní. I při pravidelné aplikaci máte zaručenu vysokou snášenlivost na jemné pokožce podpaží, dokonce i tehdy, pokud je ještě citlivější čerstvě po depilaci.

Použití:
Pravidelným používáním zvýšíte účinnost antiperspirantu. Po jediné aplikaci vydrží chránit pokožku proti pocení a zápachu až po dobu 48 hodin.  Používejte ideálně ráno a večer, ale i kdykoliv během dne podle potřeby. Nanášejte na suchou a čistou pokožku.

Parametry

Značka

PDK

3337871320324

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]