Úvod
Péče o matku a dítě
Dětská výživa
Dětské kaše
Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi jahoda, malina 210g

Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi jahoda, malina 210g

Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi jahoda, malina 210g

Dětské kaše

Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi skvěle chutná díky obsahu plnotučného mléka. Celozrnné cereálie v kaši jsou skvělým zdrojem vlákniny. Obsahuje lepek. Vhodné pro děti od ukončeného 8. měsíce.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

99 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Sunar mléčná kaše 8 cereálií s příchutí jahody a maliny je příkrm vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Kaše neobsahuje žádný přidaný cukr. Svou skvělou chuť si získává díky obsahu plnotučného mléka. Multicereální kaše obsahuje také celozrnné cereálie, které obsahují řadu výživných látek a jsou hlavním zdrojem vlákniny.  Kaše je navíc obohacena o vitaminy a minerální látky, které jsou důležité pro správný růst a vývoj kojenců a malých dětí např. železo přispívá ke správné funkci imunitního systému. 

Bez přidaného cukru
Cereální mléčné kaše jsou nedílnou součástí pestrého a vyváženého jídelníčku dítěte. Při podávání prvních příkrmů je důležité, aby si dítě co nejméně zvykalo na sladkou chuť a vytvořilo si tak správné stravovací návyky do budoucnosti. Proto do našich mléčných kaší Sunar nepřidáváme žádné cukry*. *Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. 

S plnotučným mlékem, bez palmového oleje.
Díky šetrnému zpracování cereálií si kaše zachovává přirozeně obilnou chuť. Lahodnou mléčnou chuť jim nově přidává i obsažené plnotučné mléko, které je součástí i celé řady kojeneckých mlék Sunar. Plnotučné mléko je zdrojem dobře známého mléčného tuku, který obsahuje řadu bioaktivních látek. Díky obsahu plnotučného mléka jsou nyní cereální mléčné kaše bez palmového oleje.   

S celozrnnou moukou z pečlivě vybraných cereálií, zdroj vlákniny
Při výrobě mléčných cereálních kaší je použito 22 % celozrnné pšeničné a ovesné mouky. Celozrnná mouka obsahuje všechny části zrna, které je nositelem řady dalších výživných látek a je také hlavním zdrojem vlákniny. Díky pestrému obsahu cereálií s použitím celozrnné mouky tak může být vláknina po malých dávkách postupně zařazována do jídelníčku kojenců a malých dětí. 

Vitaminy, železo a vápník 
Cereální mléčné kaše jsou jednou z prvních potravin, které se po mateřském mléku zavádějí do jídelníčku dítěte. Jsou přirozeným zdrojem energie, vlákniny a přispívají k příjmu důležitých látek pro správný vývoj dítěte, jako jsou vitaminy, vápník a železo. Vápník je důležitý pro správný vývoj kostí, železo pomáhá pro správnou krvetvorbu a přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Benefity:

 -  s plnotučným mlékem

-  bez přidaného cukru*

-  s celozrnnými cereáliemi

-  bez palmového oleje

- obohacené o vitaminy a minerální látky

- lahodná mléčná chuť

 

*Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry

Způsob přípravy:

Používejte pouze čisté nádobí. Připravujte v hlubším talíři nebo misce. Kaše Sunar již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody.

 Příprava jedné porce:
1) Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50–60 °C.
2) Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150 ml ochlazené kojenecké vody.
3) Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45 g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5–6 polévkových lžic.
4) Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Kaši Sunar po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.

 

Složení:

Mouka z 8 cereálií 41 % [celozrnná mouka 22 % (pšenice, oves), pšenice, ječmen, špalda, žito, tritikale, rýže, kukuřice)], demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka) 38 %, sušené odtučněné mléko 7 %, rostlinné oleje (řepkový, kokosový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, emulgátor: sójový lecitin), sušené plnotučné mléko 5,8 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, glukonan zinečnatý), vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, riboflavin, B6, thiamin, A, kyselina listová, biotin, K, D, B12), přírodní jahodové aroma, přírodní malinové aroma.

 

Parametry

SUKL název

Sunar Mléčná kaše 8 cereál. jahoda/malina 8m+ 210g

Značka

Výrobce

EAN

8592084419738

PDK

5074720

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]