Úvod
Péče o matku a dítě
Dětská výživa
Kojenecká mléka
Sunar Complex 3 batolecí mléko 600 g

Sunar Complex 3 batolecí mléko 600 g

Sleva
Sleva

Sunar Complex 3 batolecí mléko 600 g

Kojenecká mléka

Unikátní receptura batolecího mléka Sunar Complex 3 je podle vzoru mateřského mléka přizpůsobena speciálním potřebám batolat, proto obsahuje více důležitých živin než kravské mléko.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
361 Kč

249 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

B1_1195x400px_Complex2-5_CZ

Sunar Complex 3 je batolecí mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Mléčná výživa pro malé děti pro spokojené bříško.
Sunar Complex 3 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní  kombinaci živin, které se v mateřském mléce přirozeně vyskytují. 

Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Complex  vyroben,  dodává mléku lahodnou chuť, a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

Proč si vybrat Sunar Complex:
 - Z plnotučného kravského mléka
 - Bez palmového oleje
 - Podpora imunity díky vitaminům A, C a D
 - Podpora správného vývoje díky obsahu železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
 - Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí
Omega 3 masné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy

 
Na kvalitě záleží:
Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Více než 80 let výzkumu:
Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.
 

Benefity:

Naše nejoblíbenější receptura / Nejoblíbenější Sunar receptura
Z plnotučného mléka
Bez palmového oleje

 

Sunar Complex 3 je mléčná výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Potravina pro zvláštní výživu. 
Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života dítěte. Není určen pro kojence do 1 roku. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody.

 

Složení: Odtučněné mléko, plnotučné mléko, maltodextrin, laktóza (z mléka), slunečnicový olej, řepkový olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, draselné soli kyseliny citronové, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecithin), chlorid hořečnatý, chlorid sodný, rybí olej, L-askorbát sodný, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, citronan sodný, chlorid cholinu, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, směs tokoferolů, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl-palmitát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová/, seleničitan sodný, fytomenadion, síran manganatý, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

 

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24oC v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vždy připravujte a podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky otevřené balení vždy dobře uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

 

Návod na přípravu
1. Pečlivé si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou
převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte o plastovou hranu ve víčku a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37-40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

 

Dávkování: Zarovnaná odměrka obsahuje 4,43 g Sunar Complex 3. 100 ml Sunar Complex 3 = 3 zarovnané odměrky (13,3 g prášku) + 90 ml vody = 267 kJ (64 kcal). 


Upozornění: Doporučené denní dávky mléka jsou orientační, řiďte se individuální 
potřebou dítěte a doporučením pediatra. Při krmení neponechávejte dítě bez dozoru, hrozí riziko zalknutí. Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu na přípravu, používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody. Při nesprávném skladování a nedodržení správného návodu na přípravu muže dojít k ohrožení zdraví dítěte. Po konzumaci mléka, zejména před spaním, dbejte na správnou a pravidelnou hygienu ústní dutiny. 

Baleno v ochranné atmosféře.

 

B2_1195px banner uzky Complex_CZ

Parametry

SUKL název

Sunar Complex 3 600g

Značka

Výrobce

EAN

8592084415730

PDK

3928950

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]