Úvod
Zdravotnické prostředky
Zdravotnické potřeby
Kašel
STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU 100+50ml NAVÍC

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU 100+50ml NAVÍC

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU 100+50ml NAVÍC

Kašel

Pomáhá při kašli a škrábání v krku, posiluje obranyschopnost. Obsahuje přírodní účinné látky. Vhodné pro děti již od 1 roku, těhotné a kojící ženy. Celý popis

Dostupný
Lékarny

131 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

STOPKAŠEL DR. WEISS PRO DĚTI obsahuje unikátní účinné složení 5 bylinných extraktů, beta-glukanů a selenu s násobným efektem při kašli a škrábání v krku a pro posílení imunitního systému dětí. Je určen pro děti již od 1 roku, má výbornou chuť pro příjemné užívání a mohou jej užívat také těhotné a kojící ženy.

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů, beta-glukanů a selenu, která:
- ulevuje při kašli a škrábání v krku,
- snižuje bolest v krku,
- poskytuje úlevu pro podrážděný krk, hltan a hlasivky,
- posiluje obranyschopnost a urychluje rekonvalescenci.

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU byl vyvinut speciálně pro potřeby dětského organizmu, má výbornou chuť a mohou jej užívat děti již od 1 roku. Je vhodný pro alergiky, celiaky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin).

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních účinných
látek:
- extrakt jitrocele (Plantago lanceolata),
- extrakt šípku (Fructus cynosbati),
- extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum),
- extrakt bazalky (Ocimum basilicum),
- extrakt slézu (Malva mauritiana),
- beta-glukany.

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU vytváří dočasnou ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, která podporuje přirozené regenerační a protizánětlivé procesy a přispívá k udržení vlhkosti a elasticity sliznice, což zmírňuje nepříjemný pocit škrábání a bolesti v krku, a tím také zmírňuje dráždění ke kašli. Přípravek posiluje obranyschopnost a urychluje rekonvalescenci.

Zdravotnický prostředek.

DÁVKOVÁNÍ:
Do 10 kg tělesné hmotnosti se užívá 2krát denně 2,5 ml přípravku, nejlépe ráno po snídani a večer před spaním. Na každých dalších 5 kg se jednotlivá dávka zvyšuje o 2,5 ml. Pro vyšší účinnost se doporučuje půl hodiny po užití nejíst a nepít. Užívání přispívá k normální funkci imunitního systému, proto se doporučuje pokračovat v užívání také několik dní po odeznění obtíží. Před otevřením protřepat. Případný sediment je přirozenou vlastností produktu. Přípravek je vhodný pro děti od 1 roku.

KONTRAINDIKACE A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:
Ukládat mimo dosah dětí! Je vhodný pro děti od 1 roku. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu). V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. V případě intolerance sorbitolu/fruktózy by mělo být užíváno s opatrností.

Vyrobeno pro Simply You Pharmaceuticals a.s., držitel rozhodnutí o notifikaci: SYP EUROPE s.r.o., Motelova 21, 43-400 Těšín. Distributor pro ČR: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.

SLOŽENÍ: Čištěná voda, sorbitol, fruktóza, liho-vodný extrakt jitrocele, liho-vodný extrakt mateřídoušky,
vodný extrakt růže šípkové, liho-vodný extrakt slézu maurského, beta-1,3/1,6 D-glukan, citronan
trisodný, kyselina citrónová, xanthanová guma, vodný extrakt bazalky, višňové aroma, bezové
aroma, sorban draselný, benzoan sodný, sukralóza, selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Parametry

SUKL název

STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU 100+50ml NAVÍC

EAN

8594059738974

PDK

4584182

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]