Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Orthomol Vital f 30 denních dávek

Orthomol Vital f 30 denních dávek

Orthomol Vital f 30 denních dávek

Imunita

Doplněk stravy pro zachování vitality žen.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 432 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

CO JE ORTHOMOL® VITAL F?

Orthomol® Vital f je doplněk stravy. Obsahuje mikroživiny důležité pro nervový systém a energetický metabolismus. Vitamin C, vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6, vitamin B12, kyselina listová, niacin, kyselina pantothenová a hořčík napomáhají ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6, vitamin B12, kyselina pantothenová, niacin, vitamin C, biotin, hořčík, vápník, jód, mangan a měď přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6, vitamin B12, vitamin C, niacin, biotin, hořčík, měď a jód přispívají k normální funkci nervového systému. Vitamin C, vitamin E, vitamin B2 (riboflavin), zinek, selen, měď a mangan přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Omega-3-mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Přínosného účinku je dosaženo při každodenním příjmu 250 mg EPA a DHA. Vápník přispívá k udržování normálního stavu kostí a zubů.

Jak se přípravek Orthomol® Vital f užívá?

Denně rozmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) přibližně ve 150 – 200 ml neperlivé vody nebo ovocného džusu a užijte s jídlem nebo po jídle společně s tabletou obsahující jód a tobolkou.

Jak dlouho je třeba přípravek Orthomol® Vital f užívat?

Mikroživiny jsou potřebné každý den, proto se doporučuje užívat přípravek dlouhodobě.

Co je třeba dodržet?

• Orthomol® Vital f v práškové formě obsahuje snadno dostupné sacharidy (10,4 g v denní dávce). V případě narušené snášenlivosti glukózy by měl být tento přípravek užíván pouze se současnou pečlivou kontrolou metabolismu.
• Orthomol® Vital f obsahuje samostatnou tabletu s jódem. Pokud trpíte zvýšenou funkcí štítné žlázy (hypertyreózou), poraďte se, prosím, se svým lékařem dříve, než začnete Orthomol® Vital f užívat.
• Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
• Uchovávejte mimo dosah dětí. Jaké jsou další užitečné informace?
• Orthomol® Vital f v práškové formě neobsahuje laktózu ani lepek.
• Obsah vitaminu B2 v přípravku Orthomol® Vital f může být příčinou žlutého zabarvení moči.
• Tento přípravek obsahuje beta-karoten (provitamin A), který má silně barvicí účinek. Jakékoli skvrny, např. na oděvu, lze jen obtížně odstranit.

Jak je třeba přípravek Orthomol® Vital f uchovávat?

Orthomol® Vital f v práškové formě je třeba uchovávat v chladu a suchu.

Obsahuje mikroživiny pro nervový systém a energetický metabolismus. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.

Parametry

SUKL název

Orthomol Vital f 30 denních dávek

Výrobce

EAN

8594039797410

PDK

2609833

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]