Úvod
Doplňky stravy
Pro ženy
Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

Pro ženy

Doplněk stravy pro normální vývoj zraku a mozku plodu.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 403 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

CO JE ORTHOMOL® NATAL?

Orthomol® Natal je doplněk stravy obsahující živiny důležité pro vývoj dítěte. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) ze strany matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku plodu či kojeného dítěte. Příznivý účinek je zde dosažen při denním příjmu 250 mg DHA. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Železo se podílí na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Vápník, hořčík, zinek, železo, vitamin D, vitamin B12 a kyselina listová mají příznivý vliv na pochody buněčného dělení. Vitamin C, vitamin B6, vitamin B12, vitamin D, kyselina listová, železo, zinek, selen a měď přispívají k normální funkci imunitního systému. Vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí. Vitamin C, vitamin K, vitamin D a také zinek a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitamin D se podílí na normálním vstřebávání/využití vápníku. Jód a selen přispívají k normální funkci štítné žlázy. Kromě toho přispívají vápník a hořčík k normální funkci svalů. Obsahuje kultury bakterií mléčného kvašení.

Jak by měl být Orthomol® Natal užíván?

Rozpusťte obsah jednoho sáčku (= denní porce) v přibližně 150 – 200 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užívejte každý den s jídlem nebo po jídle. Dále užijte hnědé tobolky (omega-3-mastné kyseliny, vitamin E, stopové prvky) a bílou tobolku obsahující kultury bakterií mléčného kvašení. Denní dávku si můžete vzít během dne při jakémkoli jídle.

Jak dlouho by měl být Orthomol® Natal užíván?

Vaše strava před a v průběhu těhotenství a po porodu hraje důležitou roli ve vývoji Vašeho dítěte. Strava bohatá na mikroživiny v průběhu kojení zaručuje, že budete schopna zajistit Vašemu dítěti výživu, kterou potřebuje pro svůj růst a pro život. Užíváním přípravku Orthomol® Natal v průběhu těhotenství a kojení můžete zlepšit příjem dostatečného množství mikroživin pro Vás a Vaše dítě. Suplementaci stravy přípravkem Orthomol® Natal je možno doporučit již i ženám, které si přejí mít dítě. Mikroživiny jsou potřebné každý den; je proto doporučeno pravidelné dlouhodobé užívání.

Čemu je třeba věnovat pozornost?

• Orthomol® Natal obsahuje snadno dostupné uhlovodany (8,1 g v denní porci). Tento produkt by měl být v případě poruch metabolismu glukózy užíván pouze při pečlivé kontrole látkové výměny.
• Prášek Orthomol® Natal obsahuje jód. Máte-li hyperfunkci štítné žlázy (hypertyreózu), poraďte se před užíváním přípravku Orthomol® Natal se svým lékařem.
• V průběhu těhotenství je potřeba železa a často také hořčíku obzvláště vysoká. Je tedy možné, že bude třeba užívat navíc tyto látky. Váš gynekolog Vám jistě rád poradí, jak postupovat.
• Nepřekračujte doporučenou denní dávku (denní porci).
• Uchovávejte mimo dosah dětí.

Měla bych znát další užitečné informace?
• Při užívání přípravku Orthomol® Natal se mohou objevit následující neškodné vedlejší účinky: Žluté zbarvení moče nebo lehké zabarvení mateřského mléka v důsledku obsahu vitaminu B2.
• Reakce žen v průběhu těhotenství se mohou lišit. Z tohoto důvodu se mohou u některých žen objevit po užití tobolky obsahující bakterie mléčného kvašení mírné zažívací poruchy.

Jak by měl být přípravek Orthomol® Natal uchováván?

Orthomol® Natal by měl být uchováván na chladném a suchém místě.

 

Obsahuje DHA, kyselinu listovou, minerální látky, stopové prvky a vitamíny. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.

Parametry

SUKL název

Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

Výrobce

EAN

4260022697114

PDK

2839240

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]