Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Vlasová
NIVEA Diamond Gloss lak na vlasy 250ml

NIVEA Diamond Gloss lak na vlasy 250ml

NIVEA Diamond Gloss lak na vlasy 250ml

Vlasová

I když se nemůžete kochat drahými kameny na rukách, můžete si užívat jejich krásu ve svých vlasech! Stačí si pořídit lak na vlasy s diamantovými částečkami. Extra silně zafixuje váš účes a dodá mu jedinečný třpyt. Vlasy budou krásně zářit a udrží svůj tvar po celý den. Složení s vitamínem B3 a panthenolem navíc vlasy nevysušuje. 24hodinovou fixaci a jedinečný lesk vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Diamond Gloss Care. Celý popis

Dostupný
Lékarny

135 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

VAROVÁNÍ:
Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování.

Posiluje vlasy po celé jejich délce.
 Dodává zářivý diamantový lesk.
 Jemně o vlasy pečuje, nevysušuje.
 Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu.
 Chrání vlasy a snadno se vyčesává.

1 UMYJTE
Nejlépe uděláte, když vlasy nejprve umyjete. Na vlhké prameny můžete použít pěnové tužidlo.

 2 VYSUŠTE
Následně vlasy šetrně vysušte fénem. Můžete přitom použít kulatý kartáč pro docílení většího objemu.

 3 VYTVARUJTE
Ze suchých vlasů vymodelujte požadovaný účes.

 4 ZAFIXUJTE
Nakonec na celý účes rovnoměrně aplikujte lak ze vzdálenosti 30 cm.

Obsahuje: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Panthenol, Niacinamide, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Pantolactone, Citric Acid, Aminomethyl Propanol, Parfum.

Parametry

Značka

PDK

4005808284290

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]