Úvod
Volně prodejné léky
Odvykání kouření
Nicorette Spray přích.les. ovoce 1mg/dáv. 1x13.2ml

Nicorette Spray přích.les. ovoce 1mg/dáv. 1x13.2ml

Nicorette Spray přích.les. ovoce 1mg/dáv. 1x13.2ml

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit? Vyzkoušej orální sprej Nicorette, který ti pomůže zbavit se závislosti na kouření! Sprej potlačí touhu po cigaretě již po 30 sekundách, při užití dvou dávek. Navíc je bez obsahu cukru. Sprej má příjemnou příchuť lesního ovoce, se kterou bude odvykání ještě snazší. Díky malé velikosti ho navíc jednoduše schováš do kapsy nebo kabelky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

479 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Vydej se na cestu odvykání s orálním sprejem Nicorette, který nabízí rychlou úlevu od chuti na cigaretu.  Nicorette sprej obsahuje nikotin a pomůže ti tak zvládnout abstinenční příznaky během celého dne, kdykoliv se u tebe objeví nutkavá touha zapálit si. Spadá do skupiny produktů, které jsou také známé pod pojmem náhradní nikotinová terapie.

Účinek je rychlý – orální sprej Nicorette ti pomůže zahnat chuť na cigaretu již za 30 sekund, při užití dvou dávek. Svou velikostí se ideálně vejde do kapsy nebo kabelky, takže jej můžeš mít neustále při sobě, kdykoliv udeří chuť na cigaretu – doma, v kanceláři, venku nebo s přáteli.

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka, orální sprej, roztok ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.

 

Hlavní benefity:

  • Rychlá úleva od chuti na cigaretu
  • Účinkuje během 30 sekund, při užití 2 dávek
  • Kapesní velikost
  • Neobsahuje cukr
  • 1 balení = 150 dávek

Odvykej pomocí náhradní nikotinové terapie

Co je vlastně náhradní nikotinová terapie a jak funguje? 

Náhradní nikotinová terapie funguje tak, že uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě – bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Tímto způsobem ti pomáhá mírnit chuť na cigaretu. Náhradní nikotinová terapie ti poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu. Dávka se časem pomalu snižuje, dokud se nikotinu nebudeš moci nadobro vzdát. Ukončení však bude stále vyžadovat tvoji vůli a úsilí.

 

Pro koho je tento produkt na odvykání kouření vhodný?

Nicorette Spray 1mg/dávka, orální sprej, roztok je určen právě pro tebe, pokud:

  • jsi dospělý pacient
  • potřebuješ rychle zahnat chuť na cigaretu
  • hledáš produkt na odvykání, který můžeš použít v případě potřeby kdykoliv a kdekoliv
  • je příchuť lesní ovoce pro tebe ta pravá

Jak přestat kouřit s orálním sprejem Nicorette 1mg/dávka

Naším cílem je podpořit tě na cestě k úplnému ukončení kouření. K vysněnému cíli si ale můžeš zvolit cesty dvě – buď se rozhodneš omezit kouření okamžitě nebo budeš počet denně vykouřených cigaret snižovat postupně.

První případ je pro tebe vhodný, pokud máš silnou vůli a jsi připraven přestat kouřit okamžitě. Pokud nevíš, jak na to, pomůže ti následující schéma. Vždy ale důrazně doporučujeme nejprve nastudovat příbalovou informaci.

1.       krok: 1.-6. týden

Použij sprej Nicorette ihned, jakmile tě přepadne chuť na cigaretu. Nejdřív vstříkni sprej jednou, a pokud chuť na cigaretu během několika minut nepovolí, vstříkni druhou dávku. Většinou doporučujeme aplikovat 1-2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu. Zkus si během 1. kroku zapisovat, kolik dávek denně si průměrně aplikuješ. První týden odvykání bývá ten nejtěžší, pokud ale vydržíš, máš až 9x vyšší šanci přestat kouřit jednou provždy

2.       krok: 7.-9. týden

Vydrž, překonal jsi první týden a jsi na nejlepší cestě skoncovat s kouřením nadobro. Během
7. až 9. týdne začni snižovat počet dávek (vstřiků) za den. Do konce 9. týdne bys měl již používat pouze polovinu počtu dávek za den oproti 1. kroku. Pokud sis dle naší rady během 1. kroku zapsal počet dávek, které užíváš, měl by ses na konci 9. týdne dostat na jejich polovinu.

3.       krok 10-12 týden

Je to tady – úspěšně se blížíš životu bez cigaret! Nyní pokračuj ve snižování počtu dávek tak, abys ve 12. týdnu odvykání používal maximálně 4 dávky za den.  Jakmile se ti podaří snížit počet dávek na
2-4 za den, přestaň orální sprej používat úplně. Blahopřejeme, dokázal jsi to – konečně se můžeš pořádně nadechnout!

Víme, že odvykání stojí hodně vůle a úsilí a pro mnoho lidí je velmi těžké. Pokud se necítíš na to zanechat kouření okamžitě, můžeš sprej použít k prodloužení intervalu mezi cigaretami. V tomto případě je záměrem kouření co nejvíce omezit. Jednoduše místo cigarety aplikuj 1-2 dávky orálního spreje. Snaž se co nejvíce snížit počet vykouřených cigaret denně a nahradit je sprejem. Jakmile se cítíš být připravený, měl bys přestat kouřit úplně. Mělo by to být ale nejpozději do 12 týdnů po zahájení léčby. Následně postupně snižuj počet dávek spreje za den. Jakmile snížíš dávky na 2-4 za den, přestaň sprej používat úplně.

Složení:

Jedna dávka (vstřik) dodává nicotinum 1 mg v 0,07 ml roztoku. Jeden ml roztoku obsahuje nicotinum 13,6 mg.

Pomocná látka se známým účinkem: ethanol 7,1 mg/vstřik, propylenglykol 12 mg/vstřik, butylhydroxytoluen 363 ng/vstřik.

Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette!

Pořád tě zmáhá touha zapálit si? Nezoufej! I v těch nejtěžších chvílích tě Nicorette® podrží! Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette, která během 12 týdnů odvykání zdvojnásobí tvé šance přestat kouřit jednou provždy, ve srovnání s tím, pokud odvykáš pouze s jedním produktem.

Kombinovaná terapie Nicorette je určena všem, kteří odvykají, přesto občas během dne zažívají nezvladatelnou touhu na cigaretu.

 

Jak na to?

Kontroluj touhu na cigaretu po dobu 16 hodin pomocí náplasti, při náhlé a nezvladatelné touze použij 2miligramové žvýkačky Nicorette Gum nebo Nicorette orální sprej.

Nezapomeň si vždy vybrat náplast dle tvého stupně nikotinové závislosti a fáze odvykání, ve které se právě nacházíš.

 

Výzva prvního týdne s Nicorette

Zvažuješ, že přestaneš kouřit? Neváhej a pojď do toho hned! Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou můžeš pro své zdraví udělat. Víme, že vydržet nekouřit stojí hodně sil a vůle. Proto stojí Nicorette® stále při tobě, kdy to nejvíce potřebuješ. Vyber si ze široké škály možností pro odvykání tu, která ti bude vyhovovat nejvíce. Víš, že pokud vydržíš nekouřit první týden, bude tvoje šance přestat navždy až 9x vyšší?

Zapoj se i ty do naší výzvy a přestaň kouřit jednou provždy. Protože kdy jindy, než teď? Odvykej s Nicorette®!

 

Ještě stále váháš, zda-li přestat kouřit?

Pokud tě ani naše výzva 1. týdne nepřesvědčila skoncovat s kouřením jednou provždy, máme pro tebe pár dalších důvodů, proč odvykat s Nicorette právě teď!

 

Zdravotní přínosy

To, že je kouření zdraví škodlivé už dávno víš. S každou další cigaretou vdechuješ až 4000 různých chemických látek, z nichž mnohé jsou jedy a karcinogeny. Kouření může způsobit zdravotní problémy nejen tobě, ale i tvým blízkým. Pasivní kouření může totiž zapříčinit vznik stejných onemocnění, kterými trpí kuřáci. Především děti, které žijí v zakouřených prostorech jsou mnohem náchylnější ke vzniku onemocnění dýchacích cest, vzniku alergií, astmatu, zánětu středního ucha a dalších onemocnění.

Naše tělo je neuvěřitelný stroj a dokáže se s ledasčím vyrovnat. Jen pár dní po zanechání kouření se již začíná zlepšovat chuť a čich a lépe se ti dýchá. Díky tomu se konečně můžeš naplno věnovat aktivitám, které miluješ. Věděl jsi, že po roce nekouření klesá riziko srdečního infarktu až na polovinu? Kvůli tomu přeci stojí za to odvykat

 

Finanční přínosy

Ano, náhradní nikotinová terapie něco stojí, ale je dražší nežli kouření? To je vysoce nepravděpodobné!

Mnoho lidí si ani plně neuvědomuje, kolik je jejich kuřácký zlozvyk stojí. Zkus si schválně spočítat, jaká je tvoje aktuální spotřeba cigaret za jeden měsíc. A co teprve za rok? Když si tuto částku spočítáš, možná ti vyrazí dech. Balení některých výrobků Nicorette může být sice dražší než krabička cigaret, z dlouhodobé perspektivy za ně ale dohromady zaplatíš podstatně méně, než bys zaplatil za cigarety. Náhradní nikotinová terapie Nicorette je navržena tak, aby ti pomohla definitivně se vzdát nikotinu, takže náklady s ní spojené jsou pouze krátkodobé.

Parametry

SUKL název

Nicorette Spray př.les.ovo.1mg/dáv.orm.spr1x13.2ml

Značka

Farmakoterapeutická skupina

JINÁ LÉČIVA NERVOVÉHO SYSTÉMU

EAN

3574661530666

PDK

3478261

SUKL kód

0136803

ATC

NIKOTIN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]