Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
Proti vráskám
NEOSTRATA Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum 30 ml

NEOSTRATA Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum 30 ml

NEOSTRATA Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum 30 ml

Proti vráskám

Noční regenerační sérum s retinolem
Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 657 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Toto regenerační sérum s obsahem 0,3% čistého a stabilizovaného retinolu, látkou Neoglukosamin a Bisabolol, kyselinou hyaluronovou a vitaminem E dopřává pokožce hydrataci i v hlubších vrstvách pleti, zpevňuje pokožku a redukuje i hluboké vrásky. Sérum zároveň vylepšuje odstín pleti a vyhlazuje její texturu. Výsledkem pravidelné aplikace tohoto séra je proto vyhlazená, hydratovaná pokožka s výrazně zredukovaným počtem vrásek.  
 

Použití: Sérum stačí aplikovat na čistou pokožku 1-2x týdně, nejlépe večer. V případě dobré snášenlivosti pleti je možné používat sérum každý den. Po aplikaci séra chvíli vyčkejte a následně naneste na pleť noční hydratační krém.  
 

Upozornění: Sérum je určené pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevniklo do očí. Při zasažení očí sérum důkladně vypláchněte vodou. Lehký peeling, mravenčení nebo zčervenání pokožky bývá zapříčiněno silnou koncentrací látek obsažených v séru. Pokud se objeví vyrážka nebo jakékoliv jiné podráždění pleti, raději přerušte používání přípravku. Sérum není vhodné používat v období těhotenství a kojení. Uchovávejte sérum mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Parametry

SUKL název

NEOSTRATA Corr.Compr.Retinol 0.3% Night Serum 30ml

Značka

Výrobce

EAN

732013301026

PDK

3983633

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]