Úvod
Doplňky stravy
Probiotika
NatureVia Laktobacílky baby 60 sáčků

NatureVia Laktobacílky baby 60 sáčků

NatureVia Laktobacílky baby 60 sáčků

Probiotika

Probiotika a prebiotika pro kojence a malé děti.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

163 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Laktobacílky baby obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v dobře vyvážené střevní mikroflóře malých dětí.

# nově praktické vysypávací sáčky
# min. 1 miliarda aktivních mikroorganismů v 1 sáčku
# obohaceno o prebiotika

PROČ DOPORUČIT?
Prospěšné bakterie (PROBIOTIKA) podporují udržení vyvážené střevní mikroflóry, která ovlivňuje celkové zdraví a správné fungování imunity. Jsou však situace (např. užívání antibiotik, změna prostředí při cestování, změna stravy), které mohou rovnováhu ve střevech narušit a probiotické bakterie je vhodné doplnit.

# pro spokojená bříška kojenců a malých dětí díky vyvážené střevní mikroflóře
# doporučeno také při a po užívání antibiotik, cestování a změně stravy
# dlouhá použitelnost– nemusíte naráz spotřebovat celý obsah balení jako v případě kapek, lze uchovat do příštího použití
# bez éček, mléka, lepku
# termostabilní- nemusí se uchovávat v chladu
# snadné a přesné dávkování do jídla či mléka

PROBIOTIKA (= laktobacily, bifidobakterie aj.) jsou živé mikroorganizmy, které při podávání v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav hostitele (WHO, 2002).

PREBIOTIKA (=fruktooligosacharidy, FOS) jsou nestravitelné látky, jejichž konzumace má příznivý fyziologický účinek na hostitele selektivní stimulací růstu nebo aktivity některých kmenů střevní mikroflóry*.

*Společnost pro probiotika a prebiotika, o.s.
 

Složení: maltodextrin, kukuřičný škrob, fruktooligosacharidy, bakteriální kultury Bez mléka a laktózy, bez umělých sladidel, bez umělých barviv, bez lepku. 

Dávkování: 1 sáček denně vysypat do vlažného kojeneckého mléka nebo do jídla. Zachovat odstup cca 2 hod. od podání antibiotik.

U kojenců do 3 měsíců života je vhodné konzultovat užívání jakýchkoliv probiotik s lékařem. Při podávání není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.

Parametry

SUKL název

NatureVia Laktobacílky baby 60 sáčků

Značka

EAN

8594187090609

PDK

3863512

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]