Úvod
Akce a slevy
Cenové hity
NAŠE MLÉKO 3 batol.výživa z kozího mléka 12m+ 525g

NAŠE MLÉKO 3 batol.výživa z kozího mléka 12m+ 525g

Cenový hit
179_nase-mleko-3-2022

NAŠE MLÉKO 3 batol.výživa z kozího mléka 12m+ 525g

Cenové hity

NAŠE MLÉKO 3 - prémiové batolecí kozí mléko vyvinuto v ČR speciálně pro růst a vývin dětí od 1 roku života. S NAŠE MLÉKO 3 dopřejete svým dětem kvalitní mlíčko, které jim bude chutnat. Obsah balení: 525 gramů. Při srovnání s konkurencí vždy doporučujeme porovnat cenu za 100 g kojeneckého kozího mléka. Celý popis

Dostupný
Lékarny

364 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Prémiové batolecí kozí mléko NAŠE MLÉKO 3 představuje novou generaci batolecích mlék nadstandardní kvality se zdravým kozím mlékem. NAŠE MLÉKO 3 obsahuje optimalizované množství vitamínů, minerálů a mnoha dalších látek potřebných pro zdravý vývoj vašeho dítěte, s vysokým důrazem na správný růst kostí a vývin nervové soustavy právě od prvního roku života. Batolecí výživa NAŠE MLÉKO 3 je plně adaptovaná pro potřeby batolat od 1. roku života a je zpracována za 100% dodržení nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek výroby, které jsou pod stálou kontrolou státních orgánů.

Některé z předností kozího kojeneckého mléka NAŠE MLÉKO 3

  • 100% bez kravského mléka - NAŠE MLÉKO 3 vyrábíme z kvalitního plnotučného kozího mléka s garancí, že neobsahuje žádnou bílkovinu kravského původu.
  • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška - kozí mléko se v žaludku sráží do velmi jemných vloček. Vzniká tak měkčí trávenina, která snaze prochází trávicím traktem a nevede k zácpě či kolikám. Malé tukové částice se podobají uspořádání v mateřském mléce a také příznivě ovlivňují stravitelnost kozího mléka.
  • Přirozený obsah GOS a nukleotidů - kozí mléko obsahuje 5-10x vyšší množství nukleotidů a až 8x více oligosacharidů, než kravské mléko. Kozí mléko je výborným, přirozeným zdrojem těchto látek podporujících obranyschopnost organismu.
  • Nízky alergenní potenciál kozího mléka vychází z nízkého zastoupení hlavních alergenů alfa-s1 kaseinu a β-laktoglobulinu, které jsou ve větší míře zastoupeny v kravském mléku a mohou vést u citlivých dětí k ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka).
  • Bílkoviny - bílkovinný profil kozího mléka je podobný bílkovinám mateřského mléka, takže způsob i rychlost jejich trávení jsou u obou mlék obdobná.
  • Tuky - tuk v kozím mléce je lépe stravitelný, malé tukové kapénky jsou jak svojí velikostí, tak svým rozmístěním podobné tuku mateřského mléka.
  • Kozí mléko je bohaté na vysoce vstřebatelné, využitelné minerály - vápník, draslík, hořčík a fosfor.

Složení:
plnotučné kozí mléko, fruktooligosacharidy, sušený glukózový sirup z kukuřice, kozí laktóza, syrovátkové proteiny kozího mléka, kukuřičný škrob, řepkový olej, slunečnicový olej, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, taurin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný. Obsah balení: 525 gramů

Návod na přípravu:
90 ml převařené kojenecké vody a 15 g instantního prášku vytvoří 100 ml hotové tekuté výživy pro krmení z lahvičky. Jedna vrchovatá odměrka obsahuje průměrně 7,5 g instantního prášku. Vodu po převaření nechte chvíli vychladnout, nezalévejte batolecí mléko vroucí vodou. Doporučujeme pro míchání teplotu cca 50 ° C.

Doporučené dávkování:
Věk kojence: od 12 měsíců
Denní dávka (orientační počet porcí):  2-3
Množství připravené výživy:  250 ml
Množství převařené vody na porci: 225 ml
Počet zarovnaných odměrek na porci: 5

Doporučená denní dávka připravené výživy je orientační. Přihlížejte k individuálním potřebám vašeho děťátka a doporučení dětského lékaře nebo odborníka z oblasti dětské výživy.

Upozornění: NAŠE MLÉKO 3 je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá sloužit pro výživu dětí mladších než 12 měsíců.

Parametry

SUKL název

NAŠE MLÉKO 3 batol.výživa z kozího mléka 12m+ 525g

Výrobce

EAN

8594003326974

PDK

3845402

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]