Úvod
Doplňky stravy
Spánek, stres
Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet

Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet

Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet

Spánek, stres

Draslík přispívá k normální funkci nervového systému, normální funkci svalů, k udržení normálního krevního tlaku. Hořčík přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání, normální funkci nervového systému a svalů, udržení normálních kostí a zubů.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

174 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Muscoaktiv je vitaminový přípravek s minerály. Obsahuje draslík, vitamin E, hořčík a vitamin B6, které mají vynikající vliv na pravidelnou činnost svalstva. Draslík přispívá k normální funkci nervového systému, normální funkci svalů, k udržování normálního krevního tlaku.
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity.
Hořčík přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci a k udržení normálních kostí a zubů.

Složení:  tablety - obsah živin v doporučené denní dávce: Vitaminy: B6 4 mg (286 % RHP), E 20 mg (167 % RHP). Minerály: Hořčík 200 mg (53 % RHP), Draslík 300 mg (15 % RHP). * RHP - referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého

Dávkování: 4 tablety 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doporučení: Přípravek je určen dospělým. Uchovávejte uzavřené v původním obalu při teplotě 15 - 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Známá přecitlivělost na některou složku přípravku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Parametry

SUKL název

Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet

EAN

5906204020996

PDK

4585478

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]