Úvod
Doplňky stravy
Pro ženy
MOVit Menopauza Premium cps.60

MOVit Menopauza Premium cps.60

MOVit Menopauza Premium cps.60

Pro ženy

MOVit Menopauza je prémiovým doplňkem stravy, zajišťujícím komplexním způsobem komfort ženy při menopauze a po ní. Menopauza se projevuje úbytkem ženských pohlavních hormonů s následným negativním vlivem na metabolismus kostí, přeměnu živin, kardiovaskulární systém, močové cesty, psychiku, stav pokožky a další tělesné funkce. Celý popis

Dostupný
Lékarny

285 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Izoflavony z jetele a sóji jsou fytoestrogeny, jejichž struktura je podobná ženským pohlavním hormonům. Jetel luční přispívá k normálnímu stavu kostí, normální funkci kardiovaskulárního systému a celkovému menopauzálnímu komfortu.

Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa) přispívá ke komfortu při menopauze, normální činnosti lymfatického systému, kloubů a kostí.

Extrakt z brusinek přispívá ke komfortu při menopauze, přirozené obranyschopnosti, normálnímu stavu kostí a kloubů.

Andělika čínská přispívá k normálnímu stavu kloubů a chrupavek, normální funkci krevního systému v souvislosti s transportem kyslíku a normální činnosti urogenitálního systému žen.

Extrakt ze semen révy vinné přispívá k normální funkci oběhové soustavy a působí antioxidačně v souvislosti s normálním stavem pokožky.
Medvědice lékařská přispívá k normální činnosti močového měchýře a ledvin a normální hladině cukru v krvi.
Hořčík přispívá k normálním psychologickým funkcím, normálnímu stavu kostí, zubů, svalů, nervů, elektrolytické rovnováze a přeměně živin. Redukuje únavu.
Vápník přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů a svalů. 
Železo přispívá k normální funkci imunitního systému, redukci únavy a vyčerpání.
Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity, k redukci únavy a vyčerpání, k normální psychice, tvorbě červených krvinek a k podpoře imunity.
Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makronutrientů a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
Vitamin D přispívá k normálnímu stavu kostí, svalů a zubů.

Složení:
uhličitan vápenatý, plnidlo – mikrokrystalická celulóza, extrakt z květů s 8% obsahem isoflavonů (Trifolium pratense), sójový extrakt s 40% obsahem sójových isoflavonů, oxid hořečnatý, extrakt 4:1 z plodů Vaccinium vitis-idaea, L-askorbová kyselina, extrakt 4:1 z byliny Angelica sinensis, extrakt ze semen Vitis vinifera s 50% obsahem polyfenolů, extrakt 4:1 z listů Arctostaphylos uva-ursi s 10% obsahem arbutinu, Fumaran železnatý, protispékavá látka – stearan hořečnatý, protispékavá látka – dioxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, extrakt 4:1 z kořene Cimicifuga racemosa, cholekalciferol, pikolinát chromitý, lactobacillus sporogens, obal kapsle (želatina, čištěná voda, barvivo – dioxid titaničitý, karamel)

Doporučené dávkování:
1-2 kapsle denně, důkladně zapijte tekutinou. Užívejte alespoň po dobu dvou měsíců.

Upozornění:
Přípravek není vhodný pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nedoporučuje se také užívat v případě přecitlivělosti na některou z obsažených složek. 

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory.

Parametry

SUKL název

MOVit Menopauza Premium cps.60

Značka

EAN

8594202100702

PDK

4733367

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]