Úvod
Zvířata
Pro kočky
Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2x1.5ml

Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2x1.5ml

Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2x1.5ml

Pro kočky

Antiparazitní pipety díky výtažkům z geraniolu, margósy a levandulového oleje poskytují perfektní ochranu především proti roztočům, blechám, klíšťatům, dále také proti létajícímu hmyzu. Složení pipet je čistě přírodní.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

292 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Antiparazitní pipety díky výtažkům z geraniolu, margósy a levandulového oleje poskytují perfektní ochranu především proti roztočům, blechám, klíšťatům, dále také proti létajícímu hmyzu. Složení pipet je čistě přírodní, takže jejich použití je možné u březích koček, koťat a koček s alergií na běžné insekticidy. Pipeta se aplikuje lokálně a poskytuje spolehlivou ochranu až na celých 30 dní. K používání jsou vhodné po celý rok. Nejsou známé žádné kontraindikace či nežádoucí účinky.
 

Použití: Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen.
1. Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra 2. Držte pipetu vzhůru a odlomte horní část 3. Aplikujte na krk 4. Použijte pipetu přímo na kůži bez masáže a vyprázdněte obsah na jednom místě.
Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Nicméně, koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci léčby nesnižuje účinnost přípravku.
 

Dávkování: Kočka s váhou do 5 kg – 1 x 1,5 ml pipeta Kočka s váhou nad 5 kg – 2 x 1,5 ml pipeta
 

Obsah:  2 x 1,5 ml 1 dávka = 1 pipeta
Určeno pro: všechna plemena koček,  kočky alergické na běžné insekticidy

Parametry

SUKL název

Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2x1.5ml

Výrobce

EAN

8414580020662

PDK

3539286

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]