Úvod
Kosmetika a péče
Erotika
Lubrikační gel DUREX Originals Silicone gel 50ml

Lubrikační gel DUREX Originals Silicone gel 50ml

Lubrikační gel DUREX Originals Silicone gel 50ml

Erotika

Lubrikační gel Durex Originals Silicone, hedvábně jemný lubrikant, který pomáhá ulevit od vaginální suchosti a poskytuje intenzivní smyslný zážitek. Celý popis

Nedostupný
Lékarny

189 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

DUREX ORIGINALS SILICONE
PROČ SI HO ZAMILUJETE

• Velmi hladký, hedvábný lubrikační gel
• Vyroben se silikonem, takže mezi jednotlivými aplikacemi vydrží déle
• Poskytuje hladší a příjemnější prožitek

Lubrikační gel Originals Silicone poskytuje hladší prožitek pro vás a vašeho partnera/vaší partnerku, takže u toho vydržíte déle. Je vhodný pro předehru i sex. Lubrikační gel na bázi silikonu vydrží déle než lubrikant na bázi vody. Soustřeďte se na okamžik s minimem přerušení, protože nebudete muset zastavit a často aplikovat gel.

Lubrikační gel Durex pomáhá zmírnit vaginální suchost a nepohodlí, zvyšuje pocit hladkosti a přináší více potěšení během sexu.

Dávkování 
Dle potřeby

Složení
Durex Originals Silicone lubrikační gel 50 ml

Doplňující informace
Vždy si důkladně přečtěte návod k použití. Varování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Gel nemá antikoncepční účinky a neobsahuje spermicid. Gel může zpomalit spermie. Zabraňte styku s očima, poraněnou nebo podrážděnou kůží. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte tento intimní gel používat. Konzultujte použití gelu s lékařem, pokud podráždění přetrvá, pokud pociťujete přetrvávající vaginální suchost nebo pokud jste vy nebo vaše partnerka těhotná, nebo zrovna kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry

SUKL název

DUREX Originals Silicone lubrikační gel 50ml

Značka

EAN

5997321773636

PDK

4519832

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]