Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Lahvičky a příslušenství
LOVI Samosterilizující láhev 250ml Super vent 3m+

LOVI Samosterilizující láhev 250ml Super vent 3m+

LOVI Samosterilizující láhev 250ml Super vent 3m+

Lahvičky a příslušenství

Polypropylenová láhev o objemu 250ml se speciálně konstruovaným víčkem, které umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části za pouhou 1,5 min. Celý popis

Dostupný
Lékarny

193 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Jediná lahev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání. Obsahuje dynamickou silikonovou savičku LOVI, která při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní. Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER VENT, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Speciálně profilovaný tvar lahve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak lahev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte. Lahev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z lahve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou. Dynamická koncovka dudlíku vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka. Tvrdá, široká, tvarovaná základna vyrobená z hrubší vrstvy silikonu vyžaduje správné přiložení rtů jako při kojení. Kanálky v dudlíku kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku. Odvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky. Profilovaný tvar usnadňuje správné držení lahve, které ji umožňuje pohybovat se v dlani v souladu s rytmem sání dítěte. Zásobník na mléko - obsahuje elastický těsnící disk, díky kterému lahev slouží jako těsná nádoba na převážení a uchovávání pokrmu. Hrníček s odměrkou je bezpečnou, alternativní formou podávání tekutin pro novorozence a kojence. Nenarušuje sací reflex dítěte. Speciálně konstruované víčko umožňuje bezpečně sterilizovat lahev a všechny její části za pouhou 1,5 min. Do víčka nalijete potřebné množství vody, umístíte všechny části, přikryjete lahví a vložíte do mikrovlnné trouby. Za okamžik je lahev připravena ke krmení.

Parametry

SUKL název

LOVI Samosterilizující láhev 250ml Super vent 3m+

Značka

EAN

5903407215709

PDK

3991016

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]