Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Dudlíky a šidítka
LOVI Dudlík silikonový dynamický LOVI BUDDY BEAR 3-6m 2ks

LOVI Dudlík silikonový dynamický LOVI BUDDY BEAR 3-6m 2ks

LOVI Dudlík silikonový dynamický LOVI BUDDY BEAR 3-6m 2ks

Dudlíky a šidítka

Kolekce BUDDY BEAR od značky LOVI je ideální pro holčičky i chlapečky! Dudlík se standardním štítkem, svíticí kroužek a tečky usnadňují hledání dudlíku ve tmě. Neobsahuje BPA. V balení 2 kusy. Celý popis

Dostupný
Lékarny

163 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován. Dudlíky LOVI neobsahují bisphenol A. Všechny dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je zcela transparentní. Silikonové dudlíky mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. 

Unikátní symetrická dynamická gumička se velmi dobře odvzdušňuje a nedeformuje zubní patro dítěte: - zabraňuje reflexu kousání do dudlíku - umožňuje přirozené polykání slin - podporuje zdravý vývoj řeči a formování skusu. 

Dynamická gumička je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu, takže se prodlužuje a smršťuje v závislosti na rytmu sání dítěte. Symetrický tvar připomíná matčinu bradavku. Tvar gumičky také umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu vrchní a spodní stranu). 

Tvarovaný vykrojený tvar štítku umožňuje dítěti volně dýchat nosem. Je vyrobený z bezpečného materiálu, který neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyroben ze zdravotnického materiálu, je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku. 

Otvory ve štítku umožňují cirkulaci vzduchu, eliminují hromadění slin za štítkem a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Kroužek v dudlíku pevně drží, usnadňuje držení a podávání dudlíku. Můžete na něj připnout řetízek nebo šňůrku. 

Plastová krabička slouží jako pouzdro na hygienické uchovávání dudlíků.

Parametry

SUKL název

LOVI Dudlík silik.dynam.LOVI BUDDY BEAR 3-6m 2ks

Značka

EAN

5903407228648

PDK

3776953

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]