Úvod
Kosmetika a péče
Dentální hygiena
Ústní vody
LISTERINE SMART RINSE Mint 250ml

LISTERINE SMART RINSE Mint 250ml

LISTERINE SMART RINSE Mint 250ml

Ústní vody

LISTERINE SMART RINSE MILD MINT, 250 ml, ústní voda pro děti s mátovou příchutí, proti zubnímu kazu, s fluoridy. Celý popis

Nedostupný
Lékarny

104 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

LISTERINE SMART RINSETM MILD MINT

Být aktivnější v orálním zdraví Vaší rodiny? Máte v sobě sílu! Pomozte svým malým bojovat proti zubním kazům velkým způsobem. Ústní voda LISTERINE SMART RINSETM MILD MINT obsahuje množství fluoridu optimální pro dětské zuby.                                                             

Zlepšete zdraví ústní dutiny ve Vaší rodině tím, že budete proaktivní a Vaše děti si budou vyplachovat ústní vodou LISTERINE SMART RINSETM MILD MINT.

Ústní voda LISTERINE SMART RINSE MILD MINT s přidaným fluoridem pomáhá chránit zuby Vašeho dítěte před zubním kazem při používání dvakrát denně po vyčištění zubů kartáčkem.

Obsahuje fluorid, který posiluje zuby a snižuje riziko zubního kazu až o 40% více než samotné čištění zubů. (Obsah fluoridu sodného 0,022% w/v 100 ppm F).
Ničí škodlivé bakterie, hlavní příčinu vzniku zubního povlaku a onemocnění dásní.
Působí v celých ústech, na zubech, dásních a jazyce.
Přitahuje a zbarvuje částečky, které kartáček opomene, a ukazuje tak Vašemu dítěti důkaz v umyvadle.

Ústní voda se používá dvakrát denně po vyčištění zubů. Odstraňte uzávěr a stisknutím lahve naplňte po rysku 10ml. Obsah přelijte do skleničky. Dítě si proplachuje ústa přibližně 60 vteřin a poté obsah vyplivne. Dohlédněte, aby Vaše dítě ústní vodu nepolykalo.

Parametry

SUKL název

LISTERINE SMART RINSE Mint 250ml

Značka

EAN

3574661035246

PDK

2820901

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]