Úvod
Doplňky stravy
Hubnutí
Lipoxal UltraFit 180 tbl.

Lipoxal UltraFit 180 tbl.

Cenový hit
Lipoxal UltraFit 180tbl_RGB_PDK 4669348.jpg

Lipoxal UltraFit 180 tbl.

Hubnutí

Přestaňte hubnout, zhubněte! * thein usnadňuje spalování tuků * pampeliška napomáhá odstranění přebytečné vody z těla * synefrin snižuje chuť k jídlu Celý popis

Dostupný
Lékarny

959 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

LIPOXAL ULTRAFIT – doplněk stravy, je nová generace přípravků na hubnutí značky Lipoxal, která má více než 15letou tradici na lékárenském trhu. Nový Lipoxal UltraFit usnadňuje spalování tuků (thein) a odstranění přebytečné vody z organizmu (pampeliška). Současně snižuje nadměrnou chuť k jídlu (synefrin) a podporuje snižování hmotnosti (zelený čaj) a formování postavy.  Složení Lipoxalu je nově rozšířeno o standardizovaný extrakt pampelišky lékařské, který napomáhá odstranění přebytečné vody z těla. Právě nadměrné zavodnění může vyvolávat pocity tíhy, nadbytečných kilogramů i únavy. Pampeliška zároveň přispívá ke zdravé funkci močových cest a usnadňuje detoxikaci organizmu.

Extrakt zeleného čaje pomáhá urychlovat metabolizmus a spalování přebytečné energie uložené v tukové tkáni, podporuje snižování hmotnosti a stimuluje spalování tuků, čímž přispívá k formování postavy. Extrakt pomerančovníku současně snižuje nadměrnou chuť k jídlu a zelený čaj pomáhá předcházet akumulaci tuků.

Lipoxal UltraFit je zdrojem přírodního kofeinu (theinu), který stimuluje spalování tuků, povzbuzuje k fyzickému výkonu a k formování postavy.

BCAA aminokyseliny a L-karnitin jsou významné nutriční složky osvědčené ve fitness a při formování postavy.

Složení: v 6 tbl.: BCAA komplex esenciálních aminokyselin (leucin 46 %, izoleucin 27 %, valin 27 %) 1620 mg, konjakový glukomannan a dietní vláknina 1578 mg, plnidlo: maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; 1extrakt zeleného čaje s 50 % obsahem čajových polyfenolů (Green tea) 786 mg, acetyl-L-karnitin hydrochlorid 450 mg, 2thein (kofein) extrahovaný ze zeleného čaje 134 mg, zpevňující látka: povidon; kypřící látka: oxid křemičitý; potah: hypromellóza, polyethylenglykol; 3extrakt kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) 90 mg, protispékavá látka: stearan hořečnatý; plnidlo: hypromelóza; 4synefrin extrahovaný z pomerančovníku (Citrus Aurantium) 44 mg.

Parametry

SUKL název

Lipoxal UltraFit 180 tbl.

EAN

8594059739421

PDK

4669348

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]