Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Nápoje
LEROS Sirup vitamín C imunita 250ml

LEROS Sirup vitamín C imunita 250ml

LEROS Sirup vitamín C imunita 250ml

Nápoje

Medicinální sirup s 55% funkční šťávy jako přirozený zdroj vitamínu C pro podporu vaší imunity. Obsahuje vysoký podíl rakytníku a šípku, které jsou od přírody bohaté na vitamín C i mnoho dalších vitamínů a antioxidantů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

105 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

POPIS
Medicinální sirup s 55% funkční šťávy jako přirozený vitamínu C pro podporu vaší imunity. Obsahuje vysoký podíl rakytníku a šípku, které jsou od přírody bohaté na vitamín C i mnoho dalších vitamínů a antioxidantů. Rakytník navíc podporuje odolnost a obranyschopnost organismu. RAKYTNÍK používají šamani na Sibiři a v Mongolsku už tisíce let. Pro jeho specifickou chuť a blahodárné účinky se mu přezdívá citroník severu. ŠÍPKY jsou známé pro vysoký obsah vitamínu C i pro svou antioxidační schopnost. 

PŘÍPRAVA
Před použitím protřepejte.

 
DÁVKOVÁNÍ
1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně, užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

UPOZORNĚNÍ
Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Výrobek není náhradou pestré stravy. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 2 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu.
Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži surovin.

SLOŽENÍ: Cukr 45 %, rakytníková šťáva 35 %, šípková šťáva z plodů šípku 20 %.

Parametry

SUKL název

LEROS Sirup vitamín C imunita 250ml

Značka

EAN

8594740550656

PDK

4875788

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]