Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Nápoje
LEROS sirup Levandulové zklidnění 250ml

LEROS sirup Levandulové zklidnění 250ml

LEROS sirup Levandulové zklidnění 250ml

Nápoje

Několik století používaná směs k navození klidu a duševní harmonie. Celý popis

Dostupný
Lékarny

105 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

POPIS
HEŘMÁNEK tiší duši a otevírá bránu tělesné pohody. Známý pro své pozitivní účinky již ve starém Egyptě, je osvědčený pomocník našich babiček, přispívá k normálnímu trávení, napomáhá též relaxaci a zdravému spánku.
LEVANDULE přispívá k odbourávání stresu. Levanduli používali již staří Římané přidávali do vonných lázní, je uklidňující prostředek při nervovém vyčerpání a při potížích se spaním.

PŘÍPRAVA
Před použitím protřepejte. Nařeďte sirup vlažnou vodou nebo přidejte do šálku vlažného čaje.

 
DÁVKOVÁNÍ
1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně, užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

UPOZORNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte dlouhodobě. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Výrobek není náhradou pestré stravy. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 2 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži surovin.

SLOŽENÍ: Cukr 46 %, vodný výluh z květu heřmánku (Matricariae flos) 35 % a květu levandule (Lavandulae flos) 15 %, šťáva z citronu (plod) (Citrus limon) 4 %.

Parametry

SUKL název

LEROS sirup Levandulové zklidnění 250ml

Značka

EAN

8594740550724

PDK

4917960

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]