Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Čaje
LEROS Ostropestřec 150g

LEROS Ostropestřec 150g

LEROS Ostropestřec 150g

Čaje

Bylinný čaj podporující hladké trávení a přispívající k normální funkci jater. Celý popis

Dostupný
Lékarny

64 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Složení: Plod ostropestřce mariánského (Cardui mariae fructus) 100 %.

Popis:
SÍLA SKRYTÁ V BODLÁKU
Bylinný čaj z ostropestřce přispívá k hladkému trávení a k normální funkci jater a je vhodným doplňkem jaterní diety. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu před nepříznivými vlivy prostředí. Na první pohled ostropestřec mariánský připomíná bodlák, je to ale mocná bylina. Své druhové jméno získal, jak se praví v legendě, podle Panny Marie. Když kojila Ježíška, ukáplo mateřské mléko na list ostropestřce. Tak dle lidové tradice přišla bylina nejen k charakteristickým bílým skvrnám na listech, ale i ke svým blahodárným účinkům.

Příprava:
1 čajovou lžičku drcených plodů povařte 5 minut ve vodě (250 ml), vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut, sceďte. Čaj se připravuje vždy čerstvý.

 
Dávkování:
Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
Nálev může mít mírný projímavý účinek. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na plod ostropestřce mariánského. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Použití: Bylinný čaj podporující normální trávení a přispívající k normální funkci jater. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry

SUKL název

LEROS Ostropestřec 150g

Značka

EAN

8594740101407

PDK

4615994

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]