Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Na opalování
Krémy na opalování
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS 100 KA+ MED krém 50ml

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS 100 KA+ MED krém 50ml

Dárek
bafc1b012372f299b06df135f52e9dbdc3640c15
Sleva
Sleva

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS 100 KA+ MED krém 50ml

Krémy na opalování

La Roche-Posay Anthelios 100 KA+ MED krém - zdravotnický prostředek - krém bez parfemace-prevence vzniku aktinické keratózy a nemelanomové- rakoviny kůže a ochrana vysoce fotosenzitivní pokožky.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
569 Kč

419 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

La Roche-Posay Anthelios 100 KA+ MED krém - zdravotnický prostředek - krém bez parfemace. 

UV záření je jedním z hlavních faktorů, které přispívají ke vzniku aktinické keratózy a rakoviny kůže. Aktinická keratóza se projevuje hrubými, drsnými, šupinatými nebo dokonce krustovitými skvrnami na místech, která jsou nejčastěji vystavena slunci, jako je obličej (včetně vlasové linie a pokožky hlavy), uši, krk, paže a ruce. Nejvíce ohroženi jsou lidé se světlou pletí (fototypy I-II). Skvrny aktinické keratózy jsou předrakovinové oblasti kůže a jsou známkou poškození DNA v kůži, a také zvýšeného rizika vzniku nemelanomové rakoviny kůže.

VLASTNOSTI: ANTHELIOS 100 KA+ MED KRÉM se používá k prevenci vzniku aktinické keratózy (AK) a nemelanomové rakoviny kůže (NMSC), jakož i ke snížení rozsahu kožních nádorů v rámci širší léčby. Velmi vysoká širokospektrální ochrana před UVA a UVB zářením díky fotostabilnímu filtračnímu systému, který obsahuje patentovaný Mexoryl®, poskytuje ochranu proti vzniku rakovinných (krom melanomu) a předrakovinných aktinických lézí, a také proti poškození DNA způsobenému slunečním zářením u pacientů s velmi fotosenzitivní kůží a rizikem vzniku aktinické keratózy (fototypy I-II) nebo u pacientů podstupujících iimunosupresivní léčbu. Hydratační složení s obsahem technologie DNA REPAIR TECH je obohaceno o NIACINAMID a PANTENOL. 

UPOZORNĚNÍ: Je nesmírně důležité nosit ochranný oděv (ramena, paže atd.) a vyhýbat se úmyslnému vystavování slunečnímu záření. Nadměrné vystavování se slunečnímu záření představuje vážnou hrozbu pro zdraví. Pokud se nemůžete vyhnout sluneční expozici, opakovaně nanášejte ANTHELIOS 100 KA+ MED KRÉM na exponovaná místa, zejména po plavání, pocení nebo utírání se, abyste byli neustále chránění. ANTHELIOS 100 KA+ MED KRÉM neaplikujte na otevřené rány nebo poranění. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. V případě náhodného kontaktu s očima je vypláchněte čistou vodou a při přetrvávajících příznacích vyhledejte lékare.

Určeno pouze k zevnímu použití. Pro optimální ochranu před slunečním zářením nanášejte krém každé ráno na čistou pokožku a v případe potřeby jej před pobytem na slunci aplikujte znovu. Pro každou aplikaci se doporučuje následující množství pro zajištení optimální ochrany (2 mg/cm²). Nepřekračujte 5 aplikací denně, pokud aplikujete krém na níže uvedené zóny: Pro dosažení optimální prevence je nutné každodenní a pravidelné používání po celý rok. Před použitím jakéhokoli jiného kosmetického přípravku naneste nejprve ANTHELIOS 100 KA+MED KRÉM a počkejte, dokud se zcela nevstřebá.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU • PROPYLENE GLYCOL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • XANTHAN GUM (F.I.L. N291138/1).

Parametry

SUKL název

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS 100 KA+ MED krém 50ml

Značka

EAN

3337875798181

PDK

5147708

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]