Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
Podle typu pleti
Problematická
HYFAC WOMAN maska pro problematickou pleť 15ks

HYFAC WOMAN maska pro problematickou pleť 15ks

Sleva
Sleva

HYFAC WOMAN maska pro problematickou pleť 15ks

Problematická

Slupovací maska vhodná pro pleť se sklonem k nedokonalostem.
Myo – Inositol – bojuje s pupínky
Extremosio® - pomáhá redukovat černé tečky
Vhodné pro mastnou či aknózní pleť u dospělých žen.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
390 Kč

332 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Hyfac Woman Aktivní slupovací maska je doporučována na problematickou pleť se sklonem k akné.

Díky PVA ve svém složení a také obsahu speciálních polysacharidů je slupovací maska - Hyfac Woman Aktivní maska vhodná pro aknózní pleť. Pomáhá zajistit optimální prostředí pro rekonvalescenci pleti.

Myo – Inositol – bojuje s pupínky
Extremosio® - pomáhá redukovat černé tečky a dodává pleti extra hydrataci

Obsah: 15 sáčků po 5 ml (jeden měsíc léčby). Sáček je na jedno použití.

Složení:

Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol, Inositol, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Glucuronic Acid, Glucose, Rhamnose, Carrageenan (Chondrus Crispus), Xanthan Gum, Carbomer, Hydrogenated Lecithin, Butylen Glycol, Sodium Phosphate, Citrid Acid, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Silver (Cl 77820), Glyceryl Caprylate, Sodium hydroxid
Produkt je konzervován čistým kovem stříbra, které se nevstřebává do pokožky. Neobsahuje parfém.

Použití:

Aplikujte obden obsah sáčku na obličej, nechte působit přes noc a ráno sloupněte. Zamezte kontaktu s očima  a rty. Nevystavujte  zdroji tepla a slunci.

Varování: Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo alergie na některou nebo více složek přípravku. Topické používání přípravku po příliš dlouhou dobu může vyvolat zvýšenou sensitivitu. V případě, že se objeví sensitivita, přestaňte produkt používat a konzultujte s lékařem. Pokud užíváte jiná léčiva, konzultujte použití přípravku s lékařem nebo farmaceutem. Zamezte kontaktu s očima. Nepoužívejte po uplynutí expirace vyznačené na balení. Nepoužívejte, pokud bylo balení otevřené nebo poničené. Produkt je pouze na jedno použití, nepoužívejte opakovaně jeden sáček. Držte stranou dětí. Umyjte si ruce po použití. Pokud chcete použít přípravek na velmi iritovanou pleť, konzultujte použití nejprve s vašim lékařem/dermatologem. V těhotenství nebo při kojení konzultujte použití přípravku před používáním s lékařem.
Přípravek není určen pro pediatrické účely.

Do dnešního dne nebyly prokázány vedlejší účinky ani projevy přecitlivělosti na přípravek, se kterým by mohly tyto projevy být klinicky spojeny.

642385_2

Parametry

SUKL název

HYFAC WOMAN maska pro problematickou pleť 15ks

Značka

EAN

3760137430138

PDK

5065785

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]