Úvod
Kosmetika a péče
Dentální hygiena
HERBADENT PROFES.bylin.gel na dásně Chlorhex.25g

HERBADENT PROFES.bylin.gel na dásně Chlorhex.25g

HERBADENT PROFES.bylin.gel na dásně Chlorhex.25g

Dentální hygiena

HERBADENT PROFESSIONAL Gel na dásně s vysokým obsahem léty ověřeného extraktu ze 7 léčivých bylin a s chlorhexidinem (0,15 %) je určen k intenzivní péči o dásně a sliznice v dutině ústní. Je vhodný zejména při projevech parodontózy, jako jsou záněty a krvácení dásní. Doporučit lze i při léčbě aftů, oparů a otlaků pod snímatelnými zubními náhradami a rovnátky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

220 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Gel je založen na léty ověřeném extraktu ze 7 léčivých bylin, který má antiseptické, stahující a dezinfekční účinky. Obsažený chlorhexidin (0,15 %) navíc zabraňuje množení bakterií v ústní dutině, čímž pomáhá s léčbou zánětů dásní.

Vhodný:
na ošetření dásní, zejména při projevech parodontózy jako jsou záněty a krvácení dásní
k léčbě aftů, otlaků pod snímatelnými zubními náhradami a rovnátky

Aplikace:
Gel aplikujte po důkladném vyčištění zubů přímo na dásně pomocí jemného zubního kartáčku, vatové tyčinky či prstem. Užívejte ho maximálně po dobu 14 dnů, poté kúru přerušte a používejte k následné péči HERBADENT ORIGINAL Bylinný gel na dásně.

Složení:
Aqua, Glycerin, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext), PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha piperita oil, Eugenia Caryophyllus Bud oil, Chlorhexidine Digluconate, Foeniculum vulgare Fruit oil, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene.

Parametry

SUKL název

HERBADENT PROFES.bylin.gel na dásně s chlorhex.25g

Značka

Výrobce

EAN

8594021370829

PDK

3846434

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]