Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Na opalování
HELIOCARE 360° Pediatrics Mineral SPF50 50ml

HELIOCARE 360° Pediatrics Mineral SPF50 50ml

HELIOCARE 360° Pediatrics Mineral SPF50 50ml

Na opalování

Opalovací mléko pro děti s minerálními filtry
Celý popis

Dostupný
Lékarny

615 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Toto ultra lehké opalovací mléko s vysokou sluneční ochranou je vhodné pro děti již od třech měsíců věku. Obsahuje pouze minerální filtry, a tak je vhodné i pro jedince s velmi citlivou nebo dokonce atopickou pokožkou. Mléko dále obsahuje řadu účinných látek vhodných k péči a hydrataci citlivé pokožky právě u těch nejmenších. Ve složení nechybí ani patentovaný přírodní filtr Fernblock®, který je bohatý na výtažky ze vzácné tropické kapradiny, hojivý a zklidňující extrakt ze zeleného čaje, vitaminy C a E i další antioxidanty. 

Díky svému jedinečnému složení splňuje toto dětské opalovací mléko nejvyšší standardy ochrany pokožky před slunečním zářením. Poskytuje dětské pleti komplexní spektrum ochrany před UVA/UVB zářením, infračerveným i viditelným světlem. Je voděodolné, otěruvzdorné a nedráždí oči. Minerální pleťové mléko vyniká i svou mimořádně jemnou texturou, dáky které se velmi snadno roztírá a rychle vstřebává do pleti. Na dětské tváři nezanechává bílý film. Je hypoalergenní, neparfemované a bez parabenů.  
 

Použití: Před použitím mléko protřepejte. Aplikujte ho rovnoměrně a v dostatečném množství před vystavením pokožky dítěte slunečnímu záření. Aplikaci opakujte zejména po koupání. 
 

Upozornění: Určeno pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby mléko nevniklo do očí.     

Parametry

SUKL název

HELIOCARE 360° Pediatrics Mineral SPF50 50ml

Značka

EAN

8470001930163

PDK

4585601

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]