Úvod
Péče o matku a dítě
Pleny, kosmetika, hygiena
Dětské pleny a pudry
Happy Pants Junior plenkové kalhotky 22ks

Happy Pants Junior plenkové kalhotky 22ks

Sleva
Sleva

Happy Pants Junior plenkové kalhotky 22ks

Dětské pleny a pudry

Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
255 Kč

199 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Díky konstrukci vypadají jako spodní prádlo a je velmi snadné je obléknout, ale i rychle svléknout a to pouhým roztržením bočního švu. Technologie Air flow zajišťuje vysokou prodyšnost kalhotek a tím pokožku dětí chrání před podrážděním. Vysoce savé absorpční jádro rychle vsakuje tekutinu a zanechává pokožku suchou. Plenkové kalhotky Happy Pants nejsou parfemovány, neobsahují chlór ani latex a jsou dermatologicky testovány. Plenkové kalhotky Happy Pants umožňují vašemu dítěti být HAPPY.

Složení: celulózová vláknina, superabsorbent, netkaná textilie, prodyšná fólie, lepidla, elastický pásek, elastomerová vlákna

Použití: Před použitím je velmi důležité plenkové kalhotky aktivovat. Aktivace načechrá absorpční jádro, které je původně stlačené, a zvedne postranní volánky, které zabraňují bočním únikům. Kalhotky uchopte a několikrát roztáhněte, pak je podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte a vytvořte tkz. korýtko. Plenkové kalhotky Happy Pants natáhněte jako klasické spodní prádlo. Po natáhnutí je upravte a ujistěte se, že těsně přiléhají k tělu dítěte, dobře padnou a nikde nedřou.
Pro snadnou a rychlou výměnu plenkových kalhotek můžete roztrhnout boční švy, použitý výrobek vhoďte do koše.

Parametry

SUKL název

Happy Pants Junior plenkové kalhotky 22ks

Značka

EAN

5900516603335

PDK

3902542

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]