Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Green idea Právenka latnatá tob.60

Green idea Právenka latnatá tob.60

Green idea Právenka latnatá tob.60

Imunita

Právenka původem pochází z Indie a Srí Lanky, ale jako léčivá bylina je používaná po celém světě. Podporuje přirozenou obranyschopnost. Je také antioxidant, který pročišťuje organismus, přispívá k normální činnosti jater, trávení a k normální hladině cukru v krvi.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

210 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Doplněk stravy

​100 % vegan

Právenka latnatá (Měkýn latnatý) původem pochází z Indie a Srí Lanky, ale jako léčivá bylina je používaná již po celém světě. Podporuje přirozenou obranyschopnost. Právenka je také antioxidant, který pročišťuje organismus, přispívá k normální činnosti jater, trávení a k normální hladině cukru v krvi. Vhodná je při detoxikaci organismu a jako adaptogen (ochrana organismu, biostimulátor, harmonizátor).

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
2 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Měkýn latnatý (právenka) stand. extrakt

385 mg

770 mg

Není stanoveno

Složení: Měkýn latnatý (Andrographis paniculata) standardizovaný extrakt z listu (10:1), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 1 tobolka 2 x denně.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

Parametry

SUKL název

Green idea Právenka latnatá tob.60

EAN

8595643608222

PDK

4918976

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]