Úvod
💥 Akce a slevy
Cenové hity
Fytofontana Stem Cells Hydro 30ml

Fytofontana Stem Cells Hydro 30ml

Cenový hit
8FABBC25-2C06-4BA5-BF00-53330138548F.png

Fytofontana Stem Cells Hydro 30ml

Cenové hity

Fytofontana Stem Cells Hydro je sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci. Tento přípravek pro intenzivní hloubkovou hydrataci a celkovou obnovu pokožky obsahuje kmenové buňky, peptidy a účinný biotechnologický koncentrát s minerály z Mrtvého moře, které zabezpečují intenzivní hloubkovou hydrataci buněk, působí proti vráskám, podporují přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce. Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 003 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Přidané osmoregulační látky zabezpečují optimální rovnováhu vody, obnovují schopnost vázat vodu v pokožce a doplňují zásoby vody v horních vrstvách pokožky, ale i v bazální membráně a také hlouběji ve škáře.

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám.

Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.
Přípravek je vhodný pro ženy i muže.

Dávkování
Aplikujte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku.Přípravek se doporučuje používat 1 - 2 x denně podle potřeby.

Složení
Účinné látky jsou TrioStem3 Complex, kombinace Homarinu ? HCl a Erythritolu, hydrolyzovaný mléčný protein, kyselina hyaluronová v lipozomové formě, Peptidy (Acetyl-hexapeptid a heptapeptid). Mezi další účinné látky patří Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt, DMAE.

Parametry

SUKL název

Fytofontana Stem Cells Hydro 30ml

Značka

EAN

7640119233086

PDK

2995356

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]