Úvod
Zvířata
Pro kočky
Frontline Combo Spot-on cat a.u.v.sol.1x0.5ml

Frontline Combo Spot-on cat a.u.v.sol.1x0.5ml

Frontline Combo Spot-on cat a.u.v.sol.1x0.5ml

Pro kočky

Antiparazitární roztok proti klíšťatům, blechám nebo všenkám. Pro kočky a fretky. Ničí všechna vývojová stádia blech. Celý popis

Nedostupný
Lékarny

244 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Frontline Combo v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete je určen k léčbě a prevenci při napadení blechami, klíšťaty a všenkami u koček a fretek, ničí všechna vývojová stádia blech.

Dávkování 
Přípravek se používá pouze k zevní aplikaci na kůži. Držte pipetu kolmo vzhůru. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety. Odlomte hrot. Rozhrňte srst zvířete v oblasti báze krku před lopatkami, až je vidět kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě. Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout.

Vzhledem k absenci odpovídajících údajů o použití přípravku u nejmladších věkových kategorií neaplikujte koťatům mladším 8 týdnů nebo vážícím méně než 1 kg. Přípravek nepoužívat u fretek mladších 6 měsíců. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci.

Složení
1 pipeta 0,5 ml obsahuje fipronil 50,0 mg a methopren 60,0 mg.

Parametry

Značka

PDK

8594072852053

SUKL kód

9935887

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]