Úvod
Doplňky stravy
Pro ženy
ESTREYA Menstruace v pohodě tbl.20

ESTREYA Menstruace v pohodě tbl.20

ESTREYA Menstruace v pohodě tbl.20

Pro ženy

ESTREYA - Menstruace v pohodě na přírodní bázi. Kokoška pastuší tobolka pomáhá udržovat komfort před a během menstruace. Hořčík podporuje normální psychickou činnost.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

398 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

ESTREYA® obsahuje rostlinné výtažky a hořčík.

  • Kokoška pastuší tobolka pomáhá udržovat komfort před a během menstruace.
  • Kurkuma působí antioxidačně. Za účelem lepší vstřebatelnosti a účinnosti používáme kurkumu v patentovaném, vysoce vstřebatelném fosfolipidovém komplexu Meriva®, jenž zlepšuje biologickou dostupnost kurkuminoidů téměř 30násobně oproti běžnému extraktu z kurkumy. Meriva® obsahuje 18-22 % kukruminoidů a je nejvíce preklinicky a klinicky doloženou biologicky dostupnou formulací kurkuminu.
  • Hořčík podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální činnost svalů. Přispívá rovněž ke snížení míry únavy a vyčerpání a k rovnováze elektrolytů.

Způsob podání (návod k použití):

6 dnů před začátkem menstruace začněte užívat 2 tablety denně (najednou). Po spuštění menstruace pokračujte v užívání jedné tablety denně po dobu 8 dnů. Cyklus opakujte nejméně po dobu 3 za sebou jdoucích měsíců.

 

Dávkování:

1-2 tablety denně. Pro lepší účinek užívejte tablety mezi jídly (na lačný žaludek), tzn. v době minimálně půl hodiny před jídlem a současně alespoň dvě hodiny po jídle.

 

Složení:

Hydroxid hořečnatý; objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; Meriva® - komplex kurkuminu a fosfatidylcholinu (Curcuma longa L., oddenek, suchý extrakt, sójový lecitin) tit. 18-22 % kurkuminoidů; oxid hořečnatý; borovice lesní (Pinus sylvestris L., kůra, suchý extrakt tit. 95 % proanthokyanidinů), Kokoška pastuší tobolka (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik., bylina, suchý extrakt); protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová.

 

Upozornění a varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. Uchovávejte na chladném a suchém místě do 20 °C chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

 

Neužívejte, pokud trpíte jaterním onemocněním či žlučovými nebo žlučníkovými kameny.

Neužívejte, pokud se snažíte otěhotnět, jste těhotná nebo kojíte.

Bez porady s lékařem neužívejte dlouhodobě.

Pokud užíváte nějaké léky, poraďte se před zahájením užívání výrobku s lékařem.

 

NEOBSAHUJE LEPEK.

PŘIROZENĚ BEZ LAKTÓZY.

 

Sledujte nás na Menstruace-v-pohode.cz

ESTREYA® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

MERIVA® je registrovaná ochranná známka Indena SpA.

 

Balení: 20 tablet

Parametry

SUKL název

ESTREYA Menstruace v pohodě tbl.20

EAN

8594064113902

PDK

4742764

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]