Úvod
Kosmetika a péče
Dentální hygiena
ENZYMEL Intensive 35 - Antimikrobiální mukoadhezivní gel 30 ml

ENZYMEL Intensive 35 - Antimikrobiální mukoadhezivní gel 30 ml

ENZYMEL Intensive 35 - Antimikrobiální mukoadhezivní gel 30 ml

Dentální hygiena

Dopřejte svým dásním extra dávku šetrné péče a podpořte regeneraci s antimikrobiálním gelem ENZYMEL Intensive 35 s prodlouženým účinkem. Směs proteolytických enzymů a chlorhexidinu snižuje riziko komplikací a usnadňuje regeneraci po výkonech, dentální hygieně, aftech a dalších stavech v ústech. Gel bez příchuti snadno přilne na zuby a sliznice a nezpůsobuje nadměrné slinění –proto působí déle. Neobsahuje fluorid.

Patentované šetrné složení řady ENZYMEL Intensive 35:

·        Působí účinně proti mikrobům a snižuje tak riziko infekce

·        Pomáhá cíleně regenerovat při zánětech

Umožňuje až 8týdenní intenzivní použití

Celý popis

Dostupný
Lékarny

240 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Speciální směs enzymů a antiseptika chlorhexidinu v gelu ENZYMEL Intensive 35 spojuje antimikrobiální účinek s přirozenou podporou hojení dásní, jazyka a sliznic. Gel je určený pro intenzivní a přitom šetrnou cílenou hygienu při zánětlivých stavech spojených s bakteriální infekcí, případně tam, kde infekce hrozí a představuje závažnou komplikaci. Gel bez příchuti snadno přilne ke sliznicím, nedráždí je a nevyvolává nadměrné nežádoucí slinění. Proto působí výrazně déle než ochucené gely.

Patentovaná směs v řadě ENZYMEL Intensive 35 omezuje bakteriální růst 4x účinněji než samotný chlorhexidin. Enzymy štěpí ochranné obaly mikrobů, proto jsme mohli koncentraci chlorhexidinu snížit na 0,035 % a zachovat přitom široké antimikrobiální spektrum. Při tak nízké koncentraci nedochází k zabarvení skloviny či ztrátě chuti ani při 8týdenním používání.

Kdy sáhnout po gelu ENZYMEL Intensive 35:

·        Při chronických zánětech v dutině ústní způsobených mikrobiální infekcí

·        U pooperačních a poimplantačních stavů, kde hrozí infekční komplikace

·        Při jiných stavech provázených krvácením dásní a otokem

 

Jak gel používat?

Gel používejte alespoň 2x denně po vyčištění zubů, ideálně však i mezi čištěním během dne. Ústa vypláchněte vodou a dásně jemně osušte (např. ubrouskem). Naneste malé množství gelu na potřebné místo (přímo úzkým hrdlem aplikátoru, pomocí vatové tyčinky, jemného kartáčku nebo čistým prstem) a rozetřete. U širokých mezizubních prostor můžete gel vtlačit pomocí úzkého aplikátoru přímo mezi zuby.

Antimikrobiální mukoadhezivní gel skvěle uplatníte jako součást intenzivní péče až po dobu 8 týdnů. Kombinujte jej se zubní pastou bez SLS, jako například antimikrobiální zubní pastou ENZYMEL Intensive 35 nebo enzymovou zubní pastou ENZYMEL Parodont.

Obsah balení: 30 ml

Složení: Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Benzoate, Chlorhexidine Digluconate, Trypsin, Chymotrypsin.

 

Parametry

SUKL název

ENZYMEL Intensive 35 antimikrob.gel na dásně 30ml

EAN

8594170560171

PDK

3122604

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]