Úvod
Doplňky stravy
Spánek, stres
Dr.Popov Kapky bylinné Student-Brain booster 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Student-Brain booster 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Student-Brain booster 50ml

Spánek, stres

Vzpruha pro paměť a lepší soustředění. Doplněk stravy.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

131 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Kdy se vám budou bylinné kapky STUDENT Brain booster hodit:

Originální studentské bylinné kapky Dr. Popova Brain booster jsou vzpruhou a životabudičem pro všechny studenty, kteří mají před sebou náročné studijní období. Podporují soustředění a paměť díky ginkgu a ženšenu. Duševní výkonnost podpoří osvědčené a vysoce účinné byliny rhodiola a eleuterokok. Maté, guarana a zelený čaj posilují psychickou vitalitu  a tlumí únavu.

 

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Parametry

SUKL název

Dr.Popov Kapky bylinné Student-Brain booster 50ml

Výrobce

EAN

8595058907149

PDK

5130605

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]