Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Bylinné kapky
Dr.Popov Kapky bylinné Rednavit 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Rednavit 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Rednavit 50ml

Bylinné kapky

Bylinné kapky Rednavit obsahují byliny - tužebník, kopřivu a lopuch, které podporují dobrý stav kloubů a chrupavek.

Celý popis

Nedostupný
Lékarny

131 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Kdy se vám budou bylinné kapky Rednavit hodit:

Originální bylinné kapky Dr. Popova Rednavit obsahují jedinečnou kombinaci 7 bylin pro zdravý stav kloubů a chrupavek.
Jednou z hlavních bylin v kapkách je tužebník. Ten se často využívá pro svoje účinky na zdravý stav kloubů. Tužebník podporuje vylučování vody z těla a správnou funkci ledvin. Také lopuch udržuje kluby a chrupavky ve správné kondici. Napomáhá vylučování vody a pročisťuje krev. Kopřiva hraje roli při zdravém vylučování a podílí se na správné činnosti ledvin. I ona přispívá tomu, aby naše klouby zůstaly zdravé. Kopřiva osvěžuje tělo, dodává minerály, železo a celkovou energii. Kapky dále obsahují vřes, břízu, medvědici a jehlici trnitou.

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Parametry

SUKL název

Dr.Popov Kapky bylinné Rednavit 50ml

Značka

Výrobce

EAN

8595058905756

PDK

3604189

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]