Úvod
Doplňky stravy
Spánek, stres
Dr.Popov Kapky bylinné Heřmánek pravý 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Heřmánek pravý 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Heřmánek pravý 50ml

Spánek, stres

Celý popis

Dostupný
Lékarny

134 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Kdy se vám budou bylinné kapky Heřmánek pravý hodit:

Heřmánek pravý je tradiční a velmi oblíbená bylina s širokospektrálním využitím. Heřmánek má relaxační a uklidňující účinky. Proto se často používá pro kvalitnější spánek, přispívá dobré náladě a celkové duševní pohodě. Heřmánek působí jako antioxidant, napomáhá správnému trávení a podporuje zdravý stav pokožky. Prospívá přirozené imunitě a podílí se na zdravém fungování dýchacího systému – kapky můžete užívat také k inhalacím. Je ideálním společníkem na cesty, využijete ho v případě žaludečního či střevního diskomfortu. 

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Parametry

SUKL název

Dr.Popov Kapky bylinné Heřmánek pravý 50ml

Značka

Výrobce

EAN

8595058906593

PDK

4755196

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]