Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Dr.Popov Kapky bylinné Čaga-Rezavec šikmý 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Čaga-Rezavec šikmý 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Čaga-Rezavec šikmý 50ml

Imunita

Bříza, na které čaga roste, má silnou vitální energii a čaga z ní čerpá. Doplněk stravy.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

138 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Kdy se vám budou bylinné kapky Čaga-Rezavec šikmý hodit:

Čaga neboli také Rezavec šikmý je houba, rostoucí hlavně na břízách v lesích Sibiře a Laponska. Bříza má silnou vitální energii a čaga z ní čerpá řadu živin – beta glukany, polysacharidy, vlákninu a aminokyseliny. Má tonizující účinek na organismus projevující se povzbuzením enzymatických funkcí.

O účincích Čagy si můžete přečíst na internetu nebo v dostupných herbářích. Bohužel žádné účinky zde nemůžeme prezentovat kvůli nařízení Evropského Parlamentu a Rady č.1924/2006, které výslovně zakazuje prodejcům uvádět u potravin a doplňků stravy jakákoliv tvrzení, která by naznačovala, že tyto mají léčebné vlastnosti.

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Parametry

SUKL název

Dr.Popov Kapky bylinné Čaga-Rezavec šikmý 50ml

Výrobce

EAN

8595058907576

PDK

5130589

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]