Úvod
Doplňky stravy
Spánek, stres
De-press 30 tob.

De-press 30 tob.

De-press 30 tob.

Spánek, stres

Pro podporu duševní pohody a vyrovnání s pocity úzkosti a stresu. Unikátní kombinace 4 bylin a hořčíku s L-tryptofanem. Celý popis

Dostupný
Lékarny

216 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

uvolnění a pozitivní nálada
normální psychická a nervová činnost
vyrovnání se s pocity úzkosti a stresu
normalizuje krevní tlak

De-press je účinný přípravek, který byl vyvinut pro dosažení dobré nálady duševní a fyzické pohody, snížení únavy a vyčerpání a vyrovnání se s pocity úzkosti a stresu. Doplněk stravy vyniká nejsilnějším složením díky vysoké dávce L-tryptofanu v unikátní kombinaci s hořčíkem, vitaminem B6 a originálním PozitivIN komplexem  což je unikátní kombinace vysoce kvalitních, standardizovaných extraktů se synergickým působením. Látky tak účinkují významně silněji, než kdyby byly užívány samostatně. Inovací je kombinace extraktů tradičních bylin kozlíku lékařského, meduňky lékařské, třezalky tečkované se šafránem setým, který posiluje komplexní zklidňující účinnost. Díky obsahu kozlíku lékařského De-press normalizuje krevní tlak.

Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání, při doporučeném dávkování neovlivňuje každodení činnosti a nemá vliv na snižování pozornosti, např. při řízení vozidel.

Nejsilnější kombinace L-tryptofanu a bylin v 1 tobolce!

Dávkování:

Užívejte 1-2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Vhodné k dlouhodobějšímu užívání.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Užívat současně s léky lze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Užívejte pouze celé tobolky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Složení:  L-tryptofan 200,0 mg, extrakt kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 80,0 mg, extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis) 80,0 mg, plnidlo: fosforečnan vápenatý; hořčík (oxid hořečnatý) 56,5 mg, extrakt třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 20,0 mg, extrakt šafránu setého (Crocus sativus) 10,0 mg, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg, tobolka: želatina, barvivo: uhličitan vápenatý

Parametry

SUKL název

De-press 30 tob.

EAN

8594059737601

PDK

3707743

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]