Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
Micelární vody
BIODERMA Sensibio H2O pumpa 500ml

BIODERMA Sensibio H2O pumpa 500ml

BIODERMA Sensibio H2O pumpa 500ml

Micelární vody

Originální čisticí a micelární voda. Zklidňuje a zároveň respektuje rovnováhu pokožky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

500 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Originál je jen jeden! Čisticí micelární voda Sensibio obsahuje komplex účinných látek, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby citlivé pleti. Nejenže spolehlivě odlíčí i voděodolný make-up, ale zároveň díky okurkovému extraktu pleť zklidní a osvěží. Navíc absolutně respektuje fyziologické pH~5 pokožky a díky pečlivě vybraným čisticím složkám je k pleti maximálně šetrná. Ověřeno Státní zdravotním ústavem ČR.

BENEFITY:
Odstraňuje z pleti nečistoty a polutanty. Vhodná pro jemné i hloubkové čištění pleti. Odstraňuje make-up z obličeje a očí. Zachovává 95 % kožního mikrobiomu. Zklidňuje. Brání rizikům kožní reakce. Chrání přirozenou rovnováhu pleti. Velmi dobrá snášenlivost – Bez oplachování – Neparfemovaná

* Hodnocení účinnosti odličovače u 10 subjektů, jedna aplikace.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje a vede knepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

JAK FUNGUJE Sensibio H2O?
Sensibio H2O je čisticí a odličovací micelární voda pro běžnou i citlivou pleť. Dopřejte si jemné a zároveň důkladné čištění obličeje bez namáhání pokožky.Vyrobená z micel s vynikajícími čisticími a odličovacími vlastnostmi, odličovací voda Sensibio H2O hloubkově čistí obličej ráno i večer, a tak brání nečistotám, aby se v pokožce ukládaly. Micelární technologie vyvinutá společností Laboratoire BIODERMA je inspirovaná buněčnými lipidy nacházejícími se v pokožce. V dokonalé harmonii s pletí chrání přirozený ochranný film. Díky složení s fyziologickou hodnotou pH respektuje micelární odličovací voda Sensibio H2O biologickou rovnováhu pokožky, jež je nezbytná pro zachování zdravé pleti. Sensibio H2O obsahuje vysoce čištěnou vodu farmaceutické kvality. Díky komplexu 3 biomimetických zklidňujících sacharidů účinně předchází zánětlivým procesům v pokožce.Pečlivý výběr složek zajišťuje dokonalou snášenlivost a zaručuje, aby žádné stopy produktu zanechané na pokožce nepředstavovaly jakékoli riziko poškození.

Sensibio H2O A VAŠE RUTINA:
Ráno i večer očistěte/odličte obličej včetně očních partií a dekolt vatovým tamponem s micelární vodou. Oplachování není nutné, pokožku pouze jemně osušte. Poté aplikujte krém z řady Sensibio.

Typ pokožky: Citlivá pokožka.

Složení: AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES,
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, CUCUMIS
SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CETRIMONIUM
BROMIDE, DISODIUM EDTA. [BI 446]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Sensibio H2O pumpa 500ml

Značka

Výrobce

EAN

3401396991779

PDK

3320299

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]