Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
Micelární vody
BIODERMA Sébium Night peel 40ml

BIODERMA Sébium Night peel 40ml

BIODERMA Sébium Night peel 40ml

Micelární vody

Jemný chemický peeling na domácí použití během noci určený na smíšenou až mastnou pokožku. Redukuje nedokonalosti pleti a navrací jí jas. Celý popis

Dostupný
Lékarny

500 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Rádi byste si dopřáli chemický peeling v pohodlí domova? Přinášíme řešení. Bioderma Sébium Night peel je peelingové sérum vyhlazující a zlepšující vzhled mastné a smíšené pleti. Díky svému unikátnímu složení navíc napomáhá redukci pigmentových skvrn a zlepšuje vzhled jizev po akné. Celkově pak umožňuje lepší průnik účinných látek do pokožky a tím zefektivňuje následnou péči. Pleť je po použití hladká a projasněná.

BENEFITY:
Omezuje tvorbu nedokonalostí
Odhaluje přirozený jas pleti
Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti: jemný peelingový účinek
Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Redukuje tvorbu nedokonalostí
-23 % nedokonalostí po 28 dnech
-10 % tmavých skvrn po 28 dnech
Rozjasňuje pleť
Zářivá pleť: 75 %
Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti
Hladší pleť: 90 %
Efekt „nové kůže“: 80 %

(1) Uživatelský test na 20 dobrovolnících ve věku 22 až 50 let se smíšenou pletí a mírnými nedokonalostmi, po 28 dní.

(2) Test nekomedogennosti na 22 dobrovolnících ve věku 20 až 55 let se smíšenou nebo mastnou pletí se sklonem k akné, po 28 dní.

(3) Objektivní test na 18 dobrovolnících ve věku 22 až 50 let se smíšenou pletí a mírnými nedokonalostmi, po dobu 28 dní.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Dospělé ženy podstupují dermatologický chemický peeling určený k exfoliaci pleti s cílem omezit nedokonalosti, dosáhnout rychlejší regenerace kožních buněk a obnovit přirozený jas pleti.

Pro lidi obtížně snášející intenzivní dermatologická ošetření a pro ženy, které hledají domácí postup přípravy pleti před peelingovou procedurou, jsou ideální volbou produkty pro domácí peeling.

JAK FUNGUJE Sébium Night peel?
Sébium Night Peel nabízí účinnost jemného domácího peelingu pro smíšenou až mastnou pleť s nedokonalostmi:
- 15% kyselina glykolová poskytuje peelingový účinek. Tato AHA kyselina se přirozeně nachází v ovoci a dermatology je při peelingu často využívána pro její vysokou účinnost a snášenlivost. Má povrchové keratolytické účinky. Zmenšuje nedokonalosti a jizvy a zároveň obnovuje přirozený jas pleti tím, že podporuje obnovu kůže.
- patentovaný komplex Fluidactiv biologickou cestou reguluje kvalitu mazu, zabraňuje ucpávání pórů a omezuje vznik nedokonalostí.
- D-pantenol nabízí restrukturační a zklidňující vlastnosti.

Sébium Night peel A VAŠE RUTINA:
Sébium Night Peel naneste večer pouze na nepodrážděnou, čistou a suchou pokožku. Ráno obličej důkladně očistěte. Pro nejlepší efekt použijte pěnivý gel Sébium Gel moussant a dočistěte micelární vodou Sébium H2O. Mezi jednotlivými kúrami dodržte přestávku minimálně jeden měsíc. Pokud vaše pokožka zčervená nebo pociťujete dyskomfort, snižte frekvenci používání. Zamezte kontaktu s očima. Vyhněte se dlouhému pobytu na slunci a používejte dostatečnou fotoprotekci.
Mezi obdobími aplikace produktu vždy 1 měsíc vynechte.
U citlivé pleti se mohou objevit nepříjemné pocity nebo mírné zarudnutí; v takovém případě aplikujte produkt méně často.
Vyhýbejte se kontaktu s očima. Během používání se vyvarujte opakovaného a dlouhodobého slunění. V případě slunění použijte vhodnou úroveň ochrany před sluncem. 

Typ pokožky: Pleť se sklonem k nedokonalostem.

Složení: AQUA/WATER/EAU, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PANTHENOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MANNITOL, PROPYL GALLATE, XYLITOL, SODIUM METABISULFITE, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 761]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Sébium Night peel 40ml

Značka

Výrobce

EAN

3701129801369

PDK

3853133

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]