Úvod
💥 Akce a slevy
Bioderma Photoderm -200 Kč
BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200ml

BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200ml

Sleva
Sleva

BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200ml

Bioderma Photoderm -200 Kč

Celý popis

Nedostupný
Lékarny
635 Kč

435 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

BENEFITY:

Zaručuje vysokou UVA/UVB ochranu
KOMPLEXNÍ OCHRANA: chrání buňky před oxidačním stresem díky antioxidantu vitamínu E
Stimuluje, zintenzivňuje a trvale prodlužuje přirozené opálení
Vyživuje a hydratuje a zároveň zkrášluje pokožku
Pro obličej, tělo, & vlasy - Neviditelná textura - Nelepí - Nemastí - S vůní - Velmi dobrá kožní snášenlivost - Nekomedogenní - Použitelné na vlhkou i suchou pokožku - Velmi odolné vůči vodě a potu

Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?

Když vystavujeme naši pokožku slunci, vystavujeme ji 2 typům UV záření, UVA a UVB. Ty způsobují pokožce viditelné i neviditelné účinky, jakými jsou: - opálení nebo spálení. - oxidační stres a snížení obranyschopnosti kůže, které vedou k viditelným účinkům, jako je stárnutí kůže a rakovina kůže. Abychom těmto účinkům předešli, aniž bychom pokožku zatěžovali, vytvořila BIODERMA tzv. buněčnou ochranu. Ta doplní působení UVA/UVB filtrů, a chrání buňky před oxidačním stresem díky vitaminu E, který je silným antioxidantem. Komplex BRONZ, který je inovací společnosti BIODERMA, stimuluje přirozený biologický proces opalování, takže pokožka je chráněná před sluncem, aniž byste museli dělat kompromis v krásném opálení.

PATENTY A AKTIVNÍ LÁTKY:
Buněčná ochrana

Aby se pokožka chránila před poškozením buněk souvisejícím se sluněním, spoléhá se na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy mohou ukázat jako nedostatečné. Buněčná ochrana blokuje reakce volných radikálů, což vede k ochraně buněčných membrán. Pomáhá omezovat efekt foto-stárnutí pokožky a zlepšuje funkci kožní bariéry.

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Nanášejte několikrát denně při pobytu na slunci. Lze aplikovat na obličej, tělo i vlasy.

KROK 1 Naneste rovnoměrně a vydatně
před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň sluneční ochrany).
KROK 2 Znovu aplikujte po plavání nebo tření.
KROK 3 Před nanesením na obličej nastříkejte do dlaně.
 
Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: V případě, že se jedná o pokožku, která je v kontaktu s pokožkou, je třeba ji vyčistit. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte a důkladně. Kojence a malé děti nepouštějte na slunce. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví. Nezdržujte se na slunci příliš dlouho.

Typ pokožky: CITLIVÁ POKOŽKA

Složení: DICAPRYLYL ETHER, HOMOSALATE, DIBUTYL ADIPA E, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, OLEOYL TYROSINE, TOCOPHERYL ACETATE, LUFFA CYLINDRICA SEED OIL, OLEIC ACID, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 658]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200ml

Značka

Výrobce

EAN

3701129803578

PDK

4723160

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]