Úvod
Akce a slevy
BIODERMA Hydrabio Brume 300ml

BIODERMA Hydrabio Brume 300ml

BIODERMA Hydrabio Brume 300ml

Akce a slevy

Dermální voda se zklidňujícími účinky pro zajištění komfortu citlivé pokožky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

357 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Dermální voda Bioderma Hydrabio Brume nejenže zabraňuje dehydrataci pleti, ale navrací jí její komfort. Je obohacena o zklidňující látky, které napomáhají regeneraci pleti při začervenání, pocitech tepla, svědění, reaktivních projevech (po dermatologickém zákroku, epilaci, holení, opalování…). Je ideálním společníkem na cestování a po fyzické námaze, dodá vaší pokožce pocit svěžesti. Hydrabio Brume navíc fixuje make-up.

BENEFITY:
Ulevuje od pocitů pálení a svědění
Okamžitě osvěžuje
Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Neparfemovaná

* Uživatelský test na 20 dobrovolnících ve věku 33 až 62 let po dobu 7 dnů

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratuje
Dlouhodobá hydratace: 75 % *

* Uživatelský test na 20 dobrovolnících ve věku 33 až 62 let po dobu 7 dnů

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Každý den ztrácí pleť vodu a tato každodenní ztráta trápí všechny muže i ženy každého věku nebo typu pleti po celém světě. Pokožka je chytrý a dynamický ekosystém, který je v permanentní interakci s prostředím. Za normálních podmínek by se pokožka přirozeně znovu hydratovala, ale některé vnější faktory, jako například znečištění, UV záření, tabák, alkohol, únava, stres a klimatické změny, zvyšují dehydrataci pokožky, a oslabují tak její přirozené mechanismy. Pleť už není schopna správně regenerovat přirozenou hydrataci a je dehydratovaná. Pleť vypadá unaveně, začnou se tvořit jemné vrásky a objevuje se pocit pnutí. Pleť ztrácí svůj přirozený odstín a stává se mdlou.

JAK FUNGUJE Hydrabio Brume?
Díky perfektní rovnováze minerálních solí a stopových prvků Hydrabio Brume naprosto respektuje biologické a fyziologické vlastnosti, díky čemuž je ideálním pomocníkem pro citlivou a dehydratovanou pokožku v boji proti různým reaktivním příznakům (dermatologický zákrok, pořezání žiletkou, spálení od slunce atd.) a pocity dyskomfortu.
Jedinečné složení patentovaného komplexu D.A.F.™ pomáhá zvyšovat práh snášenlivost pokožky v případě nepříznivých účínků počasí.
Aktivní zklidňující složky (mannitol, zinek) rychle a dlouhodobě ulevují pokožce. Pokožka je zklidněná a rozzářená.

Hydrabio Brume A VAŠE RUTINA:
Aplikujte na tvář i celé tělo dle potřeby. Není potřeba pokožku osušit.
Nepoužívejte na poškozená nebo mokvající místa. Upozornění. Nádobka pod tlakem: při zahřátí může prasknout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Kouření je zakázáno. Nepropichujte a nepalte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám, které překračují 50 °C / 122 °F. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Záměrně nevdechujte. V případě nehody nebo nepříjemných pocitů vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc (pokud je to možné, ukažte lékaři obal). 

Všechny typy pleti

Typ pokožky: Dehydratovaná pokožka.

Složení: AQUA/WATER/
EAU, ZINC SULFATE, MANNITOL,
XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES,
POTASSIUM
PHOSPHATE, MAGNESIUM SULFATE,
SODIUM CITRATE, CALCIUM
CHLORIDE, SODIUM BICARBONATE,
SODIUM CHLORIDE, CITRIC
ACID, DISODIUM PHOSPHATE,
POTASSIUM CHLORIDE, NITROGEN.
[BI 472]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Hydrabio Brume 300ml

Značka

Výrobce

EAN

3401399848254

PDK

2940899

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]