Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
Micelární vody
BIODERMA ABCDerm H2O reverzní pumpa 1 l

BIODERMA ABCDerm H2O reverzní pumpa 1 l

BIODERMA ABCDerm H2O reverzní pumpa 1 l

Micelární vody

Micelární voda, která respektuje křehkost citlivé dětské pokožky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

644 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Micelární voda Bioderma ABCDerm H2O je skvělým pomocníkem při čištění dětské pokožky. Je vhodná pro citlivou pokožku miminek a malých dětí. Micelární vodou ABCDerm H2O je možné čistit zadeček, kožní záhyby, obličej či celé tělíčko. Neobsahuje mýdlo ani alkohol a je jemně parfemovaná. Bioderma ABCDerm H2O redukuje podráždění a zčervenání pokožky a pomáhá zachovat ochranný film. Vhodné na každodenní používání ihned po narození (kromě předčasně narozených dětí).

BENEFITY:
Jemně čistí
Respektuje rovnováhu pokožky
Zajišťuje hydratační účinek
Velmi dobře snášená pokožkou a šetrná vůči očím - neoplachovat

* Uživatelský test pod pediatrickou kontrolou na 20 dětech se suchou pokožkou ve věku od 3 do 36 měsíců po dobu 14 dnů.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Kojenecká pokožka má specifické vlastnosti, díky kterým je citlivá. Vyvíjí se v prvních týdnech a měsících a vyžaduje speciální péči, aby se mohla adaptovat na prostředí.

BIODERMA vyvinula speciální řadu dětských produktů, které od prvních dnů chrání, vyživují a učí kojeneckou pokožku se lépe adaptovat a vyvíjet. Dlouhodobě.

JAK FUNGUJE ABCDerm H2O?
Voda ABCDerm H2O je vyvinutá v souladu s dermatologickým závazkem ABCDerm, který respektuje jemnou pokožku kojenců a dětí.
Neiontové povrchové aktivní látky v receptuře ABCDerm H2O respektují hydrolipidický film pokožky a zajišťují velmi dobrý čisticí účinek.

ABCDerm H2O A VAŠE RUTINA:
Aplikujte na bavlněný (vatový) ubrousek a důkladně očistěte. Opakujte dle potřeby. Není třeba oplachovat.Lze použít u novorozenců s výjimkou předčasně narozených dětí. Aplikujte na zdravou pokožku.

Dětská pokožka. Jemná pokožka miminek a dětí.

Složení: AQUA/WATER/EAU, POLYSORBATE 20, ALLANTOIN, DISODIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 432]

Parametry

SUKL název

BIODERMA ABCDerm H2O micelární voda 1L

Značka

Výrobce

EAN

3701129801987

PDK

3955359

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]