Úvod
Doplňky stravy
Klouby, kosti, svaly
Barnys CelaNext cps.30

Barnys CelaNext cps.30

Barnys CelaNext cps.30

Klouby, kosti, svaly

Pro silné a zdravé klouby! Vysoce koncentrovaný tekutý extrakt kurkumy a boswellie, obohacený o vitamin D3.
 Směs je obohacena o vitamin D3, který přispívá k udržení zdravých kostí, k udržení správného fungování svalů.
Celý popis

Nedostupný
Lékarny

364 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Tradiční přípravky na klouby obsahují chondroitin a glukosamin sulfát. Tyto látky mohou být přínosné i z toho důvodů, že jsou stavebními látkami chrupavek kloubů.

Celanext® je ale přípravek, který stavební látky neobsahuje.

Obsahuje však složení zcela nové generace!

Jeho receptura je založená na kvalitních extraktech kurkumy a boswellie a doplňuje ji vitamin D3.

Takové složení by však nebylo nové ani revoluční, nám se však podařilo procesem inovativní micelární technologie dosáhnout vyšší obsah aktivních látek, jejich dobrý přenos a distribuci v organismu. Šetrná extrakce a separace aktivních látek umožňuje získat vysokou koncentraci kurkuminoidů a boswellových kyselin, které přispívají k normálnímu stavu kloubů a kostí. 

Sušené extrakty kurkumy a boswellie mají horší biologickou dostupnost a proto jsme využili proces micelární technologie a díky ní dokážeme garantovat, aby vámi zakoupený produkt splnil beze zbytku vaše očekávání.

Tekutý extrakt 1 kapsle je standardizován na min. 3 % kurkuminoidů = což odpovídá 95% standardnímu práškovanému extraktu kurkumy a na min. 6 % boswellových kyselin = což odpovídá 80% práškovanému extraktu boswellie. Přínos Celanextu® mohou někteří z nás zaznamenat v řádu několika dnů až dvou týdnů. Boswellové kyseliny jsou nápomocné při posilování normálního stavu kloubů a kostí* (EFSA ID:2647)

*Zdravotní tvrzení se nachází v seznamu ON HOLD a jsou v stadiu posuzování EFSA

Nespornou výhodou Celanextu® je, že už první zakoupené balení vás mile překvapí.

Nová generace aktivních látek v produktu CelaNext® doplnila už tak známé portfolio oblíbených a legendárních produktů značky Barny´s  pro pohybový aparát.
SLOŽENÍ (1 KAPSLE 0,645 g):
 
 Komplex CELANEXT® 550 mg (emulgátory: polysorbát 80, polysorbát 20; extrakt pryskyřice kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, standardizováno na min. 6 % boswellových kyselin; extrakt oddenku kurkumy dlouhé Curcuma longa, standardizováno na min. 3 % kurkuminoidů; vitamin D – cholekalciferol 5,5 µg, 110 % RHP), hydroxypropylmethylcelulosa (plnidlo - vegetariánská kapsle). RHP – referenční hodnota příjmu.
Dospělí užívají 1 kapsli nejlépe půl hodiny před jídlem, popř. s menší porcí nebo po jídle. Kapsle se polyká celá a zapije se dostatečným množstvím vody.

Parametry

SUKL název

Barnys CelaNext cps.30

Značka

Výrobce

EAN

8594205340013

PDK

4612553

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]