Úvod
Péče o matku a dítě
Pleny, kosmetika, hygiena
Krémy, mléka, oleje a masti
Pro těhotné
Babé Tělo - Krém proti striím 200 ml (Anti-Stretch Mark Cream)

Babé Tělo - Krém proti striím 200 ml (Anti-Stretch Mark Cream)

Dárek
8437011329059_Babé Anti Stretch Mark Cream_01

Babé Tělo - Krém proti striím 200 ml (Anti-Stretch Mark Cream)

Pro těhotné

Korekční krém proti striím vhodný pro všechny typy pokožky. Díky svému složení se šípky a Pupečníkem Asijským předchází a koriguje strie.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

591 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Korekční krém proti striím vhodný pro všechny typy pokožky. Jeho složení se šípky a Pupečníkem Asijským předchází a koriguje strie. Strie se objevují na naší kůži, protože se hodně natáhne za velmi krátkou dobu. To je důvod, proč se vzhled strií může objevit po těhotenství, v důsledku přibírání nebo úbytku hmotnosti v krátkém časovém období, během růstové a vývojové fáze v dospívání atd. Krém proti striím je speciálně vyvinutý tak, aby předcházel těmto striím a korigoval je. Krém podporuje proces obnovy pokožky, podporuje její elasticitu a pružnost.                                                                                                                                                                                                               

Výhody:
PREVENTIVNÍ A KOREKTIVNÍ KRÉM NA STRIE.

• Zlepšuje proces obnovy pokožky
• Předchází nebo upravuje strie
• Zlepšuje krevní oběh
• Podporuje syntézu kolagenu
• Poskytuje pokožce pružnost

Naneste malé množství produktu na ruku a rozetřete přímo na místa postižená striemi nebo tam, kde chcete zabránit jejich vzniku. Roztírejte jemným masírováním až do úplného vstřebání. Můžete jej používat denně po sprchování nebo koupání.

*Tento seznam složek podléhá regulačním změnám, proto si pozorně přečtěte seznam vytištěný na obalu produktu, abyste se ujistili o jeho složení.                                                                                                                           

SLožení: AQUA,GLYCERIN,CETEARYL ETHYLHEXANOATE,GLYCERYL STEARATE CITRATE,C12-13 ALKYL LACTATE,DIETHYLHEXYL CARBONATE,ROSA MOSCHATA SEED OIL,METHYLSILANOL MANNURONATE,BIS-PEG/PPG-1GHIC/16/16 OHOL, DIMETHIKON , EXTRAKT CENTELLA ASIATICA, EXTRAKT ALCHEMILLA VULGARIS, EXTRAKT Z OVOCE SILYBUM MARIANUM, EXTRAKT EQUISETUM ARVENSE, EXTRAKT Z GLYCINE SOJA SEED, EXTRAKT MEDICAGO SATIVA, EXTRAKT RAPHANUS SATIVUS, EXTRAKT ACPHANUS SATIVUS, EXTRAKT ACPHARETICATETOHEOPHECRYG ARBOMER, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, CAPRYLIC /KAPRICOVÝ TRIGLYCERID,ETHYLHEXYLGLYCERIN,DECYLGLUKOSID,ALKOHOL DENAT.,PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMATE,FENOXYETHANOL,HYDROXID SODNÝ,DIUMTRASOXID,UTACESIUMTRASODIUMPOPOZOR ZOATE, KYSELINA SORBOVÁ

 

Parametry

SUKL název

BABÉ Krém proti striím 200ml

Značka

EAN

8437011329059

PDK

5178539

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]