Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Na opalování
Dětská kosmetika na opalování
AVENE Sun Sprej pro děti SPF50+ 200ml

AVENE Sun Sprej pro děti SPF50+ 200ml

Sleva
Sleva

AVENE Sun Sprej pro děti SPF50+ 200ml

Dětská kosmetika na opalování

Sprej s velmi vysokým ochranným faktorem 50+ pro citlivou dětskou pokožku. Vysoce voděodolný, bez parabenů, hypoalergenní, nekomedogenní, bez parfemace.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
745 Kč

545 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Díky neagresivnímu bariérovému svému* nabízí Krém ve spreji pro děti SPF 50+ tekutou a lehkou metodu, která se lehce nanáší, má zesílený ochranný film, který je velmi odolný proti vodě. Sprej pro děti SPF 50+ je dokonale přizpůsobený citlivé dětské pokožce. Esencí Krému ve spreji pro děti SPF 50+ je exkluzivní ochranný komplex Sunsitive® vyvinutý výzkumným centrem Pierre Fabre Research, který se skládá z : - patentovaného systému filtrů obsahujícího pouze čtyři sluneční filtry pro velmi širokou a stabilní ochranu proti UVB-UVA záření a optimální toleranci pokožky.- Provitamin E (pre-tokoferyl), silný antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály.- Termální voda Avène známá pro své zklidňující, protidráždivé a zvláčňující vlastnosti. Díky novému systému OPEN/STOP je jeho používání jednodušší, praktičtější a šetrnější k životnímu prostředí. * Přípravky na ochranu před sluncem neposkytují úplnou ochranu před UV zářením.

Hlavní výhody

• ANTIOXIDAČNÍ : pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

• BEZ PARFEMACE : pro větší toleranci citlivou nebo netolerantní pokožkou.

• OCHRANA PROTI SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ : stabilní filtry, které účinně bojují proti škodlivým účinkům slunečního záření UVB a UVA

• NEZANECHÁVÁ BÍLÝ FILM : pro přirozený vzhled pleti a neviditelnou ochranu.

Jak používat

Návod na použití :

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství krému na obličej a krk nebo na tělo (např. 4 spreje na předloktí). Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Tip odborníka :

Rozetřete na konečky prstů a rozetřete na obličej a krk. Poté krém vyhlaďte do pokožky.

Parametry

SUKL název

AVENE Sun Sprej pro děti SPF50+ 200ml

Značka

EAN

3282770202090

PDK

2830777

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]